יוגה

יוגה בתל אביב – מעבר לתחביב

מה זה יוגה?

החיים בתל אביב מציעים הכל מהנאה, קולינריה ופנאי ועד ללחץ, יוקר מחייה ותשישות.
יש מגוון רחב של סוגי אימון וטכניקות כושר חדשות, אבל יוגה העתיקת יומין מעניקה למתאמן בה הרבה יותר מחוסן גופני ושליטה בגוף. המטרה העיקרית ביוגה היא לאחד בין המודעות לעצמי הפנימי הרוחני. כלומר, התעלמות מגירויים חיצוניים והתכנסות לפנימיות לריפוי הגוף והנפש. אם במרוץ של החיים אתם לא מוצאים זמן רגע לנשום, לעצור, לחוות רגע של נחת ושלווה אמיתיים, חפשו יוגה בתל אביב או קרוב למגורכם ותתמסרו לחוויה, שהיא הרבה יותר מסתם אימון גופני.

מה יש ביוגה חוץ מרוחניות?

למעשה יוגה מתחקלת למסע הפיזי ולמסע המנטאלי והרוחנתי. בעוד שההיבט השמימי הרבה יותר קשה ליישום, החלק הפיזי מציע לכם לאתגר את הגוף ומשם להתחבר אל הנפש. כמו כן, ליוגה סגנונות אימון רבים שעוזרים להעמיק את הקשר ל”אני” הפנימי שלכם באמצעות תועלתנות גופנית. גמישות, חוסן מוגבר, כוח סיבולת, איזון, יציבה, קלות התנועה, נשימות ועוד, הן חלק קטן מהדוגמאות ליתרונות שבתרגול היוגה. תמצאו לכם חדר כושר בתל אביב שמציע לתרגל יוגה, כמו אייקון פיטנס למשל, והירשמו לשיעור ניסיון – לרוב זה חינם אז לא כזה אסון.

סוגי יוגה

בכל סטודיו ליוגה בתל אביב, או במקומות אחרים, תמצאו מגוון רחב של אימונים שביכולתם לטפל בחלקים שונים בחיצוניות ובפנימיות שלכם. יוגה זאת לא רק שיטת אימון של הגוף אלא גם של הנפש ולכן פותחו לה המון סגנונות וזרמים שונים, כעת נציג לכם כמה מהמוכרים ביותר:
איינגר (מורה יוגה המלמד בכל רחבי העולם)- שיטה זו מתמקדת ביציבה נכונה, יישור של אברי הגוף לפי תנוחות והערכה קפדנית של הגוף באמצעות אביזרים שונים.

  • ביקראם יוגה– דגש על גיבוש מודעות לגוף, מיקוד הריכוז ושליטה בנשימה. מיישמים זאת על ידי סדרה של 26 תנוחות (אסאנות) ו-2 תרגילי נשימה, המתבצעת בחדר מחומם ךכ-40 מעלות צלזיוס.
  • ויניאסה יוגה– שיטה ששמה דגש על ההבנה שלכל מתרגל צרכים שונים, לכן הגישה משלבת בין נשימות בקואורדינציה לתנועות הגוף (ופחות על שלמות התנועה).
  • שיוואננדה יוגה– לשיטה זו חמישה עקרונות מנחים: תרגול נכון, נשימה נכונה, הרפיה נכונה, מחשבה נכונה ותזונה נכונה. בשיטה זו מתרגלים 12 תנוחות, ביניהן ברכת השמש המוכרת, תרגילי נשימה, מנטרות, מדיטציה ונתינה ללא אינטרסים.

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
תודה
שהתייעצת איתנו
המומחים שלנו ישיבו
תוך 24 שעות

חברי מועדון יקרים

אנו שמחים ונרגשים להודיע כי פתחנו מחדש את המועדונים ופעילות הסטודיו מתחדשת בהדרגה.

כאן תוכלו למצוא את כל ההנחיות, אופן ההגעה למועדון ותשובות לשאלות נוספות >> חוזרים לשגרה, בהדרגה

כניסה למועדון תתאפשר בהרשמה לאפליקציה תחת הלוגו “הרשמה לאפליקציה” או “סטודיו” להורדת האפליקציה (ואז כפתור להורדה) >> להורדה

אנו נמשיך ונעדכן בדף הפייסבוק שלנו >>

אנחנו כאן עבורכם לכל שאלה או התייעצות >>

Secured By miniOrange