מתאמנות באייקון פיטנס

מה זה אימון קיקבוקס?

מעבר להיותו טכניקת לחימה ידועה, אימון קיקבוקס הפך בשנים האחרונות לענף ספורט לגיטימי ופופלרי מאוד ברחבי העולם. לא בכדי שם הענף הוא שילוב של המילים קיק ובוקס שהרי משתמשים בו בבעיטות ואגרופים.
מטרת העל של אימוני הקיקבוקס היא לחזק את הגוף, לשפר את הקואורדינציה ותאמינו או לא לפתח את הנפש. את המטרה משיגים באמצעות התנועות בעיטה ואגרוף בשילוב עבודה ארובית שגורמים להפעלה של קבוצות שרירים רבות במקביל. התנועתיות, הפיזיות והתזוזה הבלתי פוסקת משפרים את הגמישות, מחזקים את הגוף, מגבירים את סיבולת לב הריאה ומוציאים את כל האנרגיות החבויות בנו.

חוג קיקבוקס

בעקבות הפופלאריות ההולכת וגוברת של סוג אימון זה, חדרי כושר רבים וגם מאמנים אישיים סיגלו לעצמם את שיטת האימון הפונקציונאלית הזאת.
בשיעור קיקבוס אחד אתם מקבלים עבודה מאומצת ואיכותית על מגוון רחב של שרירים ויש לכך יתרונות רבים, החל מכוח ועד לתנועתיות וקואורדינציה.
התנועות באימונים אינן קשות ליישום וזהו ספורט שמתאים לנשים וגברים כאחד. מעבר לעובדה שתצאו חטובים ואנרגטיים לחוג קיקבוקס יש מימד פסיכולוגי – הוצאה של אגרסיות ותחושת ביטחון בעזרת למידה של הגנה עצמית.
מקומות רבים, כמו אייקון פיטנס שיש כמעט בכל עיר, אימצו כבר את שיטת האימון המעולה הזאת, עשו לעצמכם טובה ותנסו זאת בעצמכם.

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
תודה
שהתייעצת איתנו
המומחים שלנו ישיבו
תוך 24 שעות

חברי מועדון יקרים

אנו שמחים ונרגשים להודיע כי פתחנו מחדש את המועדונים ופעילות הסטודיו מתחדשת בהדרגה.

כאן תוכלו למצוא את כל ההנחיות, אופן ההגעה למועדון ותשובות לשאלות נוספות >> חוזרים לשגרה, בהדרגה

כניסה למועדון תתאפשר בהרשמה לאפליקציה תחת הלוגו “הרשמה לאפליקציה” או “סטודיו” להורדת האפליקציה (ואז כפתור להורדה) >> להורדה

אנו נמשיך ונעדכן בדף הפייסבוק שלנו >>

אנחנו כאן עבורכם לכל שאלה או התייעצות >>

Secured By miniOrange