מתאמנות באייקון פיטנס

פילאטיס בראשון לציון

הפילאטיס היא שיטת אימון שמספר חסידיה גדל באופן משמעותי בשנים האחרונות ויותר אנשים מוצאים את עצמם מכורים לשיטה הזאת. לפילאטיס שתי שיטות אימון עיקריות – פילאטיס מכשירים ופילאטיס מזרן. היום נדבר על פילאטיס מכשירים בראשון לציון – מדוע אימונים אלו חשובים, על מה עובדים בהם ואיך הם מתנהלים.

פילאטיס מכשירים

תחילה נדגיש ונאמר, שעל אף שהמכשיר עשוי להידמות למכשיר עינויים, הוא דווקא ידידותי ודואג למשתמש – הסירו דאגה מליבכם. לפני שאתם מחפשים חדר כושר בראשון לציון חשוב שתבינו מדוע אימוני פילאטיס זה כל מה שהיה חסר לכם בחיים, שיטת האימון המיוחדת הזאת דואגת לחיזוק של כוח הליבה, משפרת את הגמישות ומביאה לתוצאות מרשימות בחיטוב הגוף. האימונים הם אימונים הדרגתיים, על מנת שתוכלו לבנות יציבה נכונה, חיטוב הגוף בצורה בריאה וחיזוק והארכה של השרירים ללא פגע. נחזור למיטת העינויים, המכשיר בו מתרגלים פילאטיס נראה כמו מסגרת של מיטה שמותקנת עליו עגלת הזזה וקפיצים מתכווננים אשר שולטים על המתח וההתנגדות של המכשיר בהתאם למתאמן. הורסטיליות של המכשיר היא עצומה – מתאים למגוון רחב של תרגילים, פוזיציות רבות ואפילו תרגילים בעמידה.

שאלות של מתחילים

כשרוצים להתחיל משהו חדש ישר פונים לגוגל עם שאלה כמו “פילאטיס מכשירים ראשון לציון מחיר“, וגוגל בנדיבותו מספק לנו מיליוני תשובות אפשריות. לשיטת הפילאטיס מכשירים יש השפעה רבה על הגוף ודי מיידית, בכ-12 אימונים בלבד תוכלו להראות כבר תוצאות מרשימות. למרות שהנראות של המכשיר אינה סימפטית ויש רצון להתחיל עצמאית ואז להצטרף לקבוצה אנו ממליצים דווקא להתחיל עם קבוצה ליצירת מחוייבות והמשכיות. המחירים נעים בין 70-100 שקל לשיעור, אך ברוב חדרי הכושר או הסטודיואים למיניהם תוכלו למצוא שיעורי ניסיון בחינם. אנו מאמינים ששיעור אחד אינו מספיק להבנת הפונקציונאליות של האימון ולכן אנו ממליצים להירשם לחדר כושר שיש לו פילאטיס במסגרת חוגיו. כמו למשל, חדר כושר בראשון לציון – אייקון פיטנס, שמציע בסכום זעום של 100 שקלים בחודש מנוי לחדר כושר ולשלל חוגיו שביניהם תוכלו למצוא את פילאטיס המכשירים.

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
תודה
שהתייעצת איתנו
המומחים שלנו ישיבו
תוך 24 שעות

חברי מועדון יקרים

אנו שמחים ונרגשים להודיע כי פתחנו מחדש את המועדונים ופעילות הסטודיו מתחדשת בהדרגה.

כאן תוכלו למצוא את כל ההנחיות, אופן ההגעה למועדון ותשובות לשאלות נוספות >> חוזרים לשגרה, בהדרגה

כניסה למועדון תתאפשר בהרשמה לאפליקציה תחת הלוגו “הרשמה לאפליקציה” או “סטודיו” להורדת האפליקציה (ואז כפתור להורדה) >> להורדה

אנו נמשיך ונעדכן בדף הפייסבוק שלנו >>

אנחנו כאן עבורכם לכל שאלה או התייעצות >>

Secured By miniOrange