פרטי מנוי

שם מלא – עדן קריאף
אימייל – [email protected]
טלפון – 052-333-9598
סוג מנוי – VIP
סיום מנוי – 1.1.2021

היי עדן
שמחים שחזרת

זמין מ-21.2.20

כרמיאל

אימון בחדר כושר – חמשת הטיפוסים הנפוצים

תוכן עניינים

קיבלתם החלטה ונרשמתם לחדר כושר בחדרה במטרה להיכנס לכושר, להתחטב ולסגל סגנון חיים בריא יותר. כמו בכל פרק חדש בחיים, גם אימונים בחדר כושר דורשים הסתגלות, היכרות עם המכשירים, החלל והאנשים שמסביב. כדי שתוכלו להגיע לאימונים ולדעת שאתם משקיעים את מרב המאמץ בלי הסחות דעת מיותרות, אספנו בשבילכם רשימה קצרה של טיפוסי חדר הכושר הנוראיים ביותר כדי שתדעו בדיוק מאיזו התנהגות כדאי להמנע.

האגרנים

אגרני חדר הכושר עומדים מול המראה עם אוסף משקולות מכל המשקלים והצבעים מסביבם ומוכנים להישבע שהם בדיוק משתמשים בכולן, בזמן שהם עושים 10 תרגילים שונים. איך להימנע מלהפוך לאחד בעצמכם? עבדו בסבבים קצרים והשתמשו רק במשקולות אותן אתם צריכים לתרגיל הספציפי.

הפרזיטים

שנים של מטפלות, עוזרות בית ואמהות מסורות השכיחו מחלק מהאנשים את העובדה שהם אמורים לנקות אחריהם לאחר אימון בחדר כושר. תוכלו לזהות את הטיפוס כשתתקלו ותמעדו על אחת המשקולות שהוא השאיר מאחוריו.

האקסביציוניסטים

בזמן אימון אינטנסיבי הסחות דעת יכולות להיות דבר מבורך, אבל יש מראות שקשה לשכוח. מתאמנים נטולי תחתונים נפוצים יותר משחשבתם והדרך לזהות אותם היא קלה במיוחד. אנחנו לגמרי בעד מרווח נשימה לאזורים האינטימיים אבל לטובתכם ולטובת מי שסביבכם, מומלץ שתלבשו תחתונים שישמרו על הכל במקום אחד.

המחזרים

יש אנשים שלא מסוגלים לשחרר מן הרומנטיקה לרגע ומנצלים גם את האימון בחדר הכושר החדש למטרת מציאת אהבה. הם שולחים מבטים רבי משמעות, מפלרטטים לצד המכשירים או קבורים במסך האייפון תוך כדי שהם מחפשים בני זוג פוטנציאליים במרחק מטרים ספורים. אנחנו בעד רומנטיקה ומאמינים שאפשר למצוא אהבה בחדר הכושר, אבל ההמלצה שלנו היא לוודא שהאימון עצמו נמצא בראש סדר העדיפויות ושהחיזורים לא הופכים למטרה העיקרית בהגעה לחדר הכושר.

הרועשים

כולכם מכירים אותם, הם מרימים משקולות ונאנחים בקולות שונים ומשונים, לפעמים בקול רם מדי. שלא תבינו לא נכון, היאנחות היא טבעית, בלתי-רצונית לרוב ומתרחשת לאחר שמצטבר לחץ בחלל הבטן. הבעיה מתחילה כשהרעשים מתחילים להזכיר חיה פצועה וגורמים למתאמנים האחרים לחוסר נוחות. נסו להוריד את הווליום למינימום ושמרו על נשימה סדירה שתעביר מספיק חמצן לשרירים המתפתחים שלכם.

כמו בכל חדר כושר, גם בחדר הכושר החדש בחדרה יש עוד טיפוסים רבים מכל הסוגים. הציבו מול עיניכם את המטרה שלשמה נרשמתם לחדר הכושר ונסו להתעלם מגורמים מסיחי דעת או מפריעים – תוך זמן קצר תהיו משופשפים, חטובים ותדעו לסווג כל מתאמן לטיפוס המתאים.

המאמר נכתב על ידי צוות  רשת מכוני הכושר אייקון פיטנס

המאמר נכתב על ידי צוות רשת מכוני הכושר אייקון פיטנס

אייקון פיטנס מבית הולמס פלייס הוא קונספט חדשני המציע מועדון premium במחיר low cost.

הרשת מונה מעל 28 מועדונים בפריסה ארצית רחבה, עשרות מאמנים ומדריכים ואלפי מתאמנים.

אייקון פיטנס מציעה חווית אימון מקצועית באווירה מדהימה ועם המכשירים המתקדמים בעולם.
שיעורי סטודיו עם מיטב המדריכים ושיעורי סינמה המציעים חוויה טכנולוגית בינלאומית בה ניתן להתאמן מול מסך ענק.

יש חדר כושר ויש - אייקון!

אנשים עם כפפות אימון - אייקון פיטנס
מלאו פרטים ונחזור בהקדם

* שדה חובה

כתבות נוספות

אייקון פיטנס חדר כושר בחולון

אייקון פיטנס

סטודיו+

219


לחודש

כולל כניסה להולמס פלייס קריון

הפלוסים של הולמס פלייס קריון:
+ מגוון שיעורי ספינינג
+ מערכת סטודיו עם יותר מ-200 שיעורים בחודש
+ סאוונה יבשה

שעות פעילות אייקון:
א׳-ה׳ 6:00-23:00 | שישי 6:00-18:00 |
שבת 8:00-16:00 

שעות פעילות הולמס פלייס:
א׳-ה׳ 6:00-23:00 | שישי 6:00-17:00 |
שבת 8:00-15:00 

דמי רישום חד פעמיים: 199 ש״ח | בהתחייבות לשנה
| המנוי הוא לתקופה של 60 חודשים |  סיום מוקדם בהתראה של 30 יום ובתשלום דמי ביטול בסך 299 ש"ח אשר יגבו בשנה הראשונה בלבד.

ICON DIGITAL

החופש להתאמן בכל זמן ובכל מקום

ICON DIGITAL

החופש להתאמן בכל זמן ובכל מקום

תודה
שהתייעצת איתנו
המומחים שלנו ישיבו
תוך 24 שעות