16

7 טיפים לבחירת חדר כושר באשקלון

אתם גרים באשקלון בקו המים אך גם בקו האש מדרום, אבל החיים ממשיכים ולמרות שנהוג לחשוב שמצטרפים לחדר כושר כשרוצים לשמור על כושר, בריאות או כשרוצים לרזות, יותר ויותר אנשים הולכים לחדר כושר גם בגלל שהאימונים הפיזיים מביאים לשקט ולרגיעה נפשית; שלא לדבר על כך שאם בנוסף לאימון הכושר מוסיפים תרגול של יוגה באשקלון.

כשמתכוונים  להחליט איזה חדר כושר יהיה הכי אופטימלי, יש להתייחס ולקחת בחשבון מספר דברים.

הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור חדר כושר באשקלון ובכלל:

  1. מיקום – המיקום חייב להיות קרוב אליכם; ין אם למקום המגורים או למקום העבודה או במקום בו אתם עוברים כל יום. אם המיקום לא יהיה נגיש ברגל או ברכב פשוט לא תלכו.
  2. חניה – אם המיקום מצריך התנעת רכב, וודאו שבאזור יש חניה בשפע. אם תאלצו, בכל פעם שאתם מגיעים להתאמן, לבזבז זמן במציאת חניה פשוט לא תלכו.
  3. ימים ושעות פעילות – לכל אחד יש סדר יום אחר והעדפות אישיות שונות. בדקו שחדר הכושר עומד לרשותכם בימים ובשעות המתאימים ללו”ז שלכם, כולל שיעורי הסטודיו – כדי שתוכלו להנות גם מזומבה, פילאטיס או יוגה באשקלון. כי אם תצטרכו לשנות את הלו”ז שלכם פשוט לא תלכו.
  4. מגוון מכשירים, חוגים ושאר שירותים – בדקו האם מכשירי ואביזרי האימון חדישים, מתקדמים, מגוונים ויכולים לענות על הצרכים הספורטיביים שלכם. אם אתם חובבי חוגים בדקו גם את מגוון שיעורי הסטודיו, וכמובן שירותים כמו: מאמנים אישיים, שיעורים וירטואלים ועוד. אם לא תמצאו מגוון שיתאים לכם פשוט לא תלכו.
  5. מלתחות ושירותים – בדקו אם המלתחות והשירותים נקיים. זהו כלל אצבע על מנת לדעת את רמת תשומת הלב שהלקוחות מקבלים במקום כלשהו. זה חשוב שבעתיים במקום שבו כולם מזיעים ללא הפסקה; חשוב שההיגיינה תישמר ברמה גבוהה. אם יהיה מלוכלך פשוט לא תלכו.
  6. אווירה טובה – אווירה טובה חשובה תמיד ובכל מקום, גם כשבוחרים חדר כושר. מקום עם אווירה טובה תורם למוטיבציה לבוא ולבלות בו. אם האווירה לא תהיה מספיק טובה לטעמכם, פשוט לא תלכו.
  7. עלות – חשוב שתבדקו את העלות רק לאחר שבדקתם אם כל שאר האלמנטים מתאימים לכם כי אז שקלול העלות הרבה יותר אמיתי וריאלי. בכל חדר כושר יש מספר סוגי מנויים וכך תוכלו לבחור את המסלול האופטימלי עבורכם.

אפשר למצוא חדר כושר באשקלון במחירים שווים לכל נפש; רק וודאו שאם מתחשק לכם לעשות יוגה באשקלון או כל חוג אחר המנוי כולל גם את זה.

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
תודה
שהתייעצת איתנו
המומחים שלנו ישיבו
תוך 24 שעות