אנשים עם כפפות אימון - אייקון פיטנס

שיטת פלדנקרייז בראשון לציון או ספינינג בראשון לציון?

אי אפשר למצוא למצוא שתי שיטות אימון המנוגדות זו לזו יותר מאשר תרגול בשיטת פלדנקרייז ואימון ספינינג. אך אם אתם מחפשים להצטרף למכון כושר בראשון לציון או במקום אחר כדי לעשות אימון אירובי בעצימות גבוהה כמו ספינינג, ממנו יוצאים נוטפים זיעה אך מרוצים עד הגג, תוודאו שיש במכון את האפשרות ליהנות גם משיעורים בשיטת פלדנקרייז. למה?

מהי שיטת פלדנקרייז?

ד”ר משה פלדנקרייז, פיזיקאי בהכשרתו, פיתח שיטת לימוד לשיפור היכולת התפקודית, היציבה והתנועה של הגוף. השיטה מבוססת על עקרונות הפיזיקה והביומכניקה של הפיזיולוגיה האנושית והקשר שבין גוף ונפש. התרגול נעשה בשקט, בתנועות עדינות ובתשומת לב. ההנחה היא שעל ידי שימוש בכל הגוף עם דגש על חלקי מרכז הגוף כמו: עמוד השדרה, האגן וחגורת הכתפיים, המאמץ יתחלק כך שכל פעולה תהיה קלה.

למי מיועדת השיטה?

לכל אדם, בכל גיל, שרוצה לשפר את איכות חייו. היא מיועדת לאנשים הסובלים מכאבי גב, כאבי ראש, בעיות במיפרקים ועוד, לאנשים היושבים שעות רבות מול המחשב, וגם לאלו העוסקים באופן קבוע בריקוד ובספורט, לשם שיפור המיומנויות ולמניעת פגיעות הנובעות מעיסוקיהם.

מה זה אימון ספינינג?

זהו אימון אירובי המבוצע על גבי אופניים נייחים בחדר כושר, תחת הדרכה של מדריך מוסמך. האימון מדמה רכיבה על אופניים, במרחב מאוקלם. רכיבה כזו משפרת את רמת סיבולת הלב ריאה, שורפת קלוריות, מחזקת את שרירי הרגליים, הבטן, והעכוז ותורמת, כמו פעילויות גופניות רבות אחרות להפרשת סרטונין, הורמון, האחראי על מצב הרוח שלנו.
זהו אימון אירובי שנעשה בדרך כלל בעצימות גבוהה מלווה במוזיקה קצבית

למי מיועד האימון?

לא כל אחד יכול להצטרף לקבוצת ספינינג. האימון מיועד לאנשים שנמצאים בכושר טוב. ומומלץ להתייעץ עם רופא המשפחה לפני שמצטרפים לקבוצת אימון, ולוודא שהגוף שלכם יכול להכיל אימון אירובי שכזה. בכל מקרה רצוי לבדוק עם המדריך ולהצטרף לקבוצה ברמת הקושי המתאימה.

לסיכום

אם החלטתם שהגיע הזמן להצטרף לספינינג בראשון לציון, בידקו שיש לכם אפשרות לעזור לגוף במאמץ האירובי הזה על ידי הצטרפות לשיעור פלדנקרייז בראשון לציון. כך תוכלו ליהנות משני עולמות המשלימים זה את זה, ותאפשרו לגוף שלכם מאמץ ורגיעה, קצב מהיר ושקט. כל תרגול עם המטרות שלו לטובת בריאות הגוף והנפש.

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

חברי מועדון יקרים

בהמשך להודעה שפרסם משרד הבריאות, רשת אייקון תסגור זמנית את כל מועדוניה החל מ-15.3.2020 ועד לעדכון ההנחיות.

בהתאם לכך כל המנויים יוקפאו והחיובים העתידים יופסקו עד חזרתנו לשגרה. אנו נמשיך ונעדכן בדף הפייסבוק שלנו ובאסמסים בהמשך.

במקביל, אנו באייקון מאמינים שלמרות הכל יש להמשיך להקפיד במיוחד בתקופה זו על אורח חיים בריא ככל הניתן. בימים הקרובים נעלה בדף הפייסבוק שלנו תכנים שיעזרו לכם להתאמן יחד איתנו.
אנו מזמינים אתכם לעקוב אחרינו בעמוד “אייקון פיטנס ישראל”

אנו מאחלים לכם חזרה מהירה לשגרה ובריאות לכולנו.

צוות אייקון פיטנס

Secured By miniOrange