אנשים עם כפפות אימון - אייקון פיטנס

מחפשים מכון כושר בראשון לציון? מצאתם!

גם אתם הרגשתם, בתור תושבי ראשון לציון ותיקים, שיש בעיר הכל, אך בכל זאת משהו קטן חסר? גם אתם חיפשתם מכון כושר בראשון לציון שיספק אתכם ויענה על כל הדרישות ועל כל הפונקציות שאתם מחפשים במכון? אם כן, אתם יכולים לנשום לרווחה ולנעול את נעלי ההתעמלות – אייקון פיטנס מגיע לעיר!

אייקון מי?

לא שמעתם עדיין על אייקון פיטנס? חבל. מדובר על רשת מכוני הכושר החדשנית והמתקדמת בישראל, מבית הולמס פלייס, שלה סניפים בכל רחבי הארץ, אינספור שיעורים מגוונים, מדריכים מקצועיים, ומכשירים חדשניים שכמותם טרם עוד בישראל. והפרט החשוב ביותר – שלושה מסלולי מנויים שונים, כך שתוכלו למצוא את המנוי שנוח לכם ביותר, במחיר ללא תחרות ובלי אותיות קטנות.

אייקון מה?

רוצים לשמוע מחכה לכם ברוטשילד 45 בראשון? התכוננו להיות מופתעים – זה לא סתם "חדר כושר ראשון לציון". זה אייקון! וכדי להיות אייקון בעצמכם, תוכלו להתאמן כאן באזור משקולות מצויד היטב, בהליכה/ריצה/חתירה על הטרייד מיל ובגוון מכשירי כושר חדשניים. תוכלו להירשם למגוון חוגים, ביניהם זומבה, פילאטיס, יוגה, פלדנקרייז, אירובי מדרגה, ספינינג ועוד. תוכלו להתאמן עם מדריכים וירטואלים באימוני באדי-פאמפ, SH'BAM או CXWORK, ועוד. תוכלו להכיר אייקונים כמוכם, להשלים את האימון באימון פרטי, להתעדכן במה שקורה בעולם הפיטנס העולמי ולהיות תמיד עם אצבע על הדופק.

אייקון למה?

האם שמתם לב שישנם ימים בהם אתם יכולים להתעורר בבוקר, מלאי מרץ ומלאי מוטיבציה, ולקום ליום פרודוקטיבי להפליא, בעוד שבפעמים אחרות המצב יכול להיות הפוך לחלוטין? מצב בו במקום להתעורר נמרצים ומלאי חיים, אתם פשוט לא מסוגלים לעשות יותר מאשר את המינימום הנדרש כדי להעביר את היום. מצב בו יש לכם בקושי אנרגיה או מוטיבציה על מנת להתלבש, שלא לדבר על תרגול ועבודה בחדר הכושר? עד כה, לא היה שום מכון כושר בראשון לציון שהיה יכול לגרום לכם לקחת את הצעד הנדרש ולכן, סביר להניח שהייתם דוחים את האימון ליום המחרת, או במילים אחרות – דוחים אותו לתמיד. אבל עכשיו כשאייקון כאן התמונה משתנה. בואו לאימון באייקון, גם כשאתם חושבים שאינכם מסוגלים. לא רק שתמצאו כאן את המאמנים, המכשירים, והחוגים הטובים ביותר, אנו מבטיחים לכם כי זהו הצעד הראשון לשיפור גופני ולהרגשה כללית טובה יותר. ועכשיו, כשיש לכם מכון כושר בראשון לציון, אין לכם שום תירוץ לא לקחת את הצעד הזה. לא תתחרטו.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

רוצים להתחיל ולא יודעים איך?

השאירו פרטים או התקשרו עכשיו *6628
צרו  קשר
close-link
שאלות? הקליקו כאן