אנשים אופנתיים באימון כוח - אייקון פיטנס

מנוי לחדר כושר תל אביב כאחד העם

פעם היה נהוג לחשוב שמנוי לחדר כושר אפשרי רק לבעלי ממון בלבד, לשמור על הבריאות עולה הרבה כסף, ורק "אנשים עם כסף" יכולים להרשות זאת לעצמם.
ללכת להתאמן במכון כושר תל אביב או במקומות נוספים בישראל היה יקר מדי, ונתפס כהוצאה חודשית העלולה להכביד על התקציב המשפחתי ולכן היא נשארה בעדיפות נמוכה.
בשנים האחרונות אנחנו עדים לשינוי מגמה הן בתפיסת הבריאות של אנשים והן בעולם הכושר עצמו.
בעבר מספר חדרי הכושר שהיו בערים היה קטן ואילו כיום ניתן למצוא מכוני כושר כמעט בכל מקום ברחבי הערים, וברמות מחירים שונות.
כל חדר כושר מציע מחיר מסוים, מגוון שירותים מסוים ואפשרויות אימון שונות. המודעות ההולכת ומתרחבת בציבור לבריאות ולספורט ולקשר ביניהם מביאה לצורך הולך וגדל במכוני כושר. אפשר גם לראות שהאוכלוסיה המגיעה כיום להתאמן מגוונת ורחבה: גברים בכל הגילאים וכך גם נשים כמו גם ילדים, בני נוער ובני הגיל השלישי.
חדרי כושר מבינים כיום שהם משמשים ממש כמו מרכזים קהילתיים – מקום מפגש למתאמנים. ילדים מגיעים אליהם להתאמן, לעתים במקום חוגי ספורט אליהם נהגו ללכת; נשים נהנות משיעורי סטודיו כמו לדוגמה: פילאטיס מזרן תל אביב, יוגה בנשר, TRX במעלות ועוד ועוד.
ברור כבר לכולם שישראל היא מדינה בהשמנה, לכן בעולם הכושר בישראל מבינים שיש צורך להנגיש כמה שיותר את חדרי הכושר ולפתוח אותם לכל מי שרוצה או זקוק להם.
אז אם פעם אנשים היו משלמים 300 ש"ח ויותר על מנוי לחדר כושר תל אביב, היום אפשר למצוא מנויים ב – 99 ש"ח וב – 149 ש"ח בלבד. כל אחד יכול לאפשר לעצמו מנוי לחדר כושר כאחד העם, וכל אחת יכולה להרשות לעצמה, במחיר סביר לכל נפש, שיעור פילאטיס מזרן תל אביב, שיעור יוגה בחדרה ועוד.
אנשים כבר רגילים למונח "לואו-קוסט" בטיסות אז למה לא בחדרי כושר?
אז זהו, שכן.
אחת המגמות היא לפתוח חדרי כושר לואו-קוסט אבל בניגוד לטיסות ניתן למצוא כאלו שהמחיר "לואו", אבל השירותים הניתנים הם פרימיום.
יש דבר כזה? כן וכן. פשוט בדקו חדרי כושר שיש בהם: שיעורי פילאטיס, שיעור יוגה , שיעורי זומבה ועוד שיעורי סטודיו מגוונים, מכשירי אימון חדישים ומתקדמים,. שיעורים וירטואליים על מסך ענק עם טובי המאמנים בעולם בנהריה ותנאי מנוי גמישים.
כיום אין תירוצים – כל אחד יכול.

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

רוצים להתחיל ולא יודעים איך?

השאירו פרטים או התקשרו עכשיו *6628
צרו  קשר
close-link
שאלות? הקליקו כאן