אנשים עם כפפות אימון - אייקון פיטנס

מנוי לחדר כושר – לוחות הברית של חדר הכושר

נרשמתם לחדר כושר בחדרה ואתם מוכנים להתחיל לעבוד על עצמכם מבחינה פיזית ונפשית, עכשיו הגיע הזמן לדעת מהם החוקים הבלתי-כתובים של חדרי הכושר בארץ ומהי התנהגות ראויה באחד מהם. אספנו למענכם מספר חוקים לא רשמיים, שכדאי לדעת אחרי שרוכשים מנוי לחדר כושר על מנת שתוכלו לגרום לכם ולמי שמסביבכם ליהנות מהאימון ומהאווירה בחדר הכושר.

המזיע במאמץ, ינגב במנוחה

אז שמתם שיר קצבי באזניות, רצתם, הזעתם ועכשיו הגיע הזמן לנוח. שימו לב שלא השארתם אחריכם עקבות מיוזעים ונוזליים שייגרמו לבא בתור להצטער שהוא צריך להתאמן מיד אחריכם. השתמשו במגבת שלכם כדי לנגב שאריות מאמץ והמשיכו למתקן הבא בלב שלם וגוף יבש.

אל תהיו רכושניים

אפילו אם אתם משתמשים באותו פולי בימי שלישי וחמישי בשעה שש ורבע בדיוק, יכול להיות שמישהו שלא קרא את תכנית האימונים שלכם, ישתמש במתקן וישבש את הסדר המדויק של האימון שלכם. במצב כזה, במקום לעמוד בהפגנתיות וחוסר סבלנות, עדכנו את המתאמן בצורה חביבה שתרצו להשתלב בסטים במקביל. מי יודע, אולי תכירו שותף אימונים חדש.

לקחת. הרמת. החזרת.

הגעתם לחדר הכושר החדש בחדרה ומצאתם שלט המבקש מהמשתמשים במשקולות להחזירן למקום. מדריכי חדר הכושר לא קיבלו את השלט מאמהות שדואגות שחדר הכושר יישאר מסודר, אלא מתוך כוונה שמרימי המשקולות יוכלו למצוא בקלות את המשקולות ללא חיפושים מיותרים וכדי לוודא שאף אחד לא ימעד בגלל משקולת סוררת.

שומעים אותך

לכולנו יש שיחות דחופות לפעמים שאין ברירה אלא לענות להן. במידה וקיבלתם אחת כזו, רדו מהמכונה עליה אתם מתאמנים וזוזו לאזור בו אף אחד לא מתאמן. חדרי כושר מסוימים מבקשים מהמתאמנים להשאיר את המכשיר בלוקר, אבל גם מצב “שקט” יכול להיות אידאלי.

מרחב אישי

שימו לב לכבד את המרחב האישי של שאר המתאמנים – אם מישהו רץ על הליכון ומסביבכם 10 הליכונים פנויים, אל תבחרו בקרוב ביותר. בחדרי ההלבשה נסו להתפזר כמה שפחות ולשמור על החפצים שלכם מסודרים – ככה תמנעו ממצב בו הפרעתם לאנשים אחרים להתארגן לאימון והסיכוי שתאבדו משהו יפחת.

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
תודה
שהתייעצת איתנו
המומחים שלנו ישיבו
תוך 24 שעות