אנשים אופנתיים באימון כוח - אייקון פיטנס

מכון כושר עפולה – לבלות עם חברות

בנות עפולה שאוהבות להיות בריאות, שרוצות להראות חטובות, שרוצות תמיכה בדיאטה הבלתי נגמרת הולכות למכון כושר עפולה. למה? כי שם הן תמצאנה את המכשירים החדישים ביותר שיעזרו להן להתאמן בצורה אופטימלית ואפקטיבית, כי שם הן תמצאנה את המאמנים המקצועיים ביותר שיעזרו להן לעשות את תכנית האימונים המתאימה ויעודדו אותם להתאמן, כי שם האווירה היא שכולם מתאמנים וקל יותר להחליט להשתלב ולהתאמן. אבל יש גם ערך מוסף ללכת להתאמן במכון: שם הן תוכלנה לפגוש נשים נוספות בעלות אותו עניין.

כשאת באה להתאמן אם החלטת לעשות אימון אירובי או אם החלטת לעשות אימון כוח הרי שבדרך כלל אימון מהסוג הזה הוא אינדיבידואלי. את עושה אותו בעצמך, לעתים עם חברה נוספת אבל יותר מזה כבר מקשה על האימון. את נפגשת עם נשים נוספות במלתחות כשכולן רצות, עסוקות מנסות להספיק את כל המטלות, כל אחת בדרך אל…או בדרך מ….

אז מה עושים. מתי אפשר לבלות עם חברות? אין מספיק זמן גם לעשות הכל, גם להתאמן וגם לשבת בבית קפה.
מה דעתך על הרעיון הבא שהולך ומתרחב בקרב נשים בארץ ובעולם? – להיפגש במכון כושר עפולה ולעשות פעילות משותפת ובכך לתפוס שתי צפרים במכה אחת כמו לדוגמה: פילאטיס עפולה, לחברות שגרות באזור, יכולה להיות בחירה מעולה של פעילות גופנית, בריאות , חברות וניצול ראוי של מעט הזמן הפנוי שיש לכל אשה.
פילאטיס הוא סוג פעילות שחשוב לכולם אך בעיקר לנשים כי כל אשה זקוקה לחיזוק שרירי רצפת האגן. לאלו שלפני לידה זה עוזר לחזק לקראת לידה ולאלו שילדו זה מחזק את רפיון השרירים שנוצר בגלל הלידות, הסחיבות וכד’.
פילאטיס ידוע כתומך בתהליך הרזייה כי הוא מעורר שרירים שישנים, כאלו שקשה להפעיל אותם באימון אירובי או באימון כוח.
פילאטיס נחשב כתוספת משלימה לכל אימון כושר.
אז בנות עפולה והסביבה יכולות להיפגש, ליהנות, לבלות תוך כדי פעילות לבריאותן בפילאטיס עפולה.
אבל אם הן רוצות להיפגש אבל מעדיפות לרקוד, להשתולל ולהוציא מרץ ביחד אז כדאי שתבחרנה זומבה עפולה.
ריקוד הזומבה הוא פעילות אירובית לכל דבר, הוא קצבי ומרומם ותוך כדי כך מאפשר שריפת קלוריות אינטנסיבית. איזו הנאה זו יכולה להיות ללכת לבלות עם חברות בשיעור זומבה. כן, להשתולל ולרדת במשקל במקום לשבת בבית קפה ולעלות במשקל.
אז בואנה בואנה הבנות בשמחה וגם בקצב, לבלות יחד במכון כושר עפולה.

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
תודה
שהתייעצת איתנו
המומחים שלנו ישיבו
תוך 24 שעות