אנשים אופנתיים באימון כוח - אייקון פיטנס

מכון כושר נשר – טיפים למתאמן המתחיל

להתחיל להתאמן במכון כושר איננה החלטה פשוטה. סוף סוף התגברתם על הפחד, נרשמתם לחדר הכושר והחלטתם להתחייב – וכבר עברתם את המכשול הראשון בדרך להצלחה. התמדה באימונים בחדר כושר היא לא תמיד קלה, וכמו כל תהליך לימוד בחיים, היא קורית בהדרגה ודורשת מחויבות אישית. מתאמנים חדשים נוטים לראות תוצאות באופן מהיר בדרך כלל, אך מצד שני גם נמצאים בקבוצת סיכון גבוהה לפציעות ולעזיבה. להלן מספר טיפים למתאמן הטרי מאת אייקון פיטנס – מכון כושר נשר:

אין הביישן למד

גיליתם שיש חדר כושר בנשר, נרשמתם והיום זה האימון הראשון שלכם. אל תמהרו להתנפל על כל המכשירים. חפשו את המאמן הראשון שאתם רואים ושבו איתו על תוכנית אימונים למתחילים. אל תתביישו להודות שזאת הפעם הראשונה, כי אין במה להתבייש. חשוב להתאמן בצורה מבוקרת ולהתאים את תוכנית האימונים אל רמת הכושר הגופני שלכם. לכן מומלץ לבנות תוכנית אימונים ביחד עם מדריך מוסמך, להחליט על ימים קבועים לאימון ולהתמיד בהם לאורך זמן.

אל תמהרו להתאמן כל יום

אם אתם מסוגלים להגיע יותר מארבע פעמים בשבוע לחדר הכושר, לפחות בהתחלה, זה יכול להיות מפתה ושאפתני מדי להתחייב להגיע לכמה שיותר אימונים. מומלץ לא להתאמן כל יום בשלב הראשון, משום שזה יכול לייצר עומס גדול מדי על שרירי הגוף, לגרום לכאבי שרירים ובנוסף, מתאמנים שמתחילים מהר מדי וחזק מדי, נוטים יותר להפסיק באמצע. אפשר להתחיל בשניים או שלושה אימונים בשבוע ועם הזמן להגדיל את המספר שלהם לארבעה או חמישה.

אל תחקו, תחכו

הנטייה של רוב המתאמנים החדשים היא לחקות את המתאמנים הוותיקים וללמוד דרך צפייה בהם. זה לא דבר רע לגמרי, הבעיה היא שאינכם מודעים לכל התנועות שהם מבצעים, וגם אינכם בעלי ניסיון כמוהם. לימדו מהם טיפים בסיסיים כמו הרמה נכונה, ושימוש נכון בגב, אך צרו לעצמכם תוכנית אימונים משלכם כפי שיקבע לכם המאמן, ואל תעמיסו על עצמכם על ההתחלה רק כדי להשלים פערים “דמיוניים”.

אם אתם מחפשים זמן רב חדר כושר בנשר ברמה גבוהה או חוג פילאטיס בנשר, הירשמו עוד היום לאייקון פיטנס – חדר הכושר של המחר מבית הולמס פלייס. באייקון פיטנס תוכלו להתאמן עם ליווי אישי למתאמנים חדשים ולהתחיל שיגרת אימונים מאפס. הירשמו עוד היום – אייקון פיטנס – מכון כושר נשר.

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
תודה
שהתייעצת איתנו
המומחים שלנו ישיבו
תוך 24 שעות