אנשים עם כפפות אימון - אייקון פיטנס

מכון כושר במעלות – כוכב הצפון

אחרי שאייקון פיטנס פתחו חדרי כושר ברחבי הארץ בערים כמו אשדוד, כרמיאל, עפולה, נשר ועוד, הם מצפינים בעקבות כוכב הצפון במעלה הרי הגליל העליון למעלות.

למה גם חדר כושר מעלות?

כי מגיע לתושבים באזור שיהיה אייקון פיטנס מעלות שיש בו את הציוד הכי חדש, אבל גם הכי חדשני, שהוא יכול להציע למתאמנים שלו את הטרנדים הכי חמים בעולם הכושר, שיש בו שיעורי סטודיו מגוונים, שהוא אסתטי, שהאווירה בו נעימה ומקבלת פנים בדיוק כמו בשאר המועדונים שלהם;.כי רוצים שמכון כושר במעלות יהיה כוכב הצפון.

מה הכוונה מכון כושר במעלות שהוא כוכב הצפון?

  • כוכב הצפון הוא אותו כוכב המצביע בקירוב לכיוון צפון. הוא קרוי גם פולאריס והוא הכוכב היחיד שנראה תמיד באותו מקום לאורך כל השנה. כך גם חדר כושר מעלות; הוא יהיה באותו מקום לאורך כל השנה, ויעמוד לרשות המתאמנים על פני שעות נרחבות במשך היום לנוחיותם. זאת על מנת שיוכלו לבוא ולהתאמן בהתאם לסדר היום שלהם ובלי תירוצים.
  • כוכב הצפון נמצא כמעט בדיוק מעל לציר הסיבוב של כדור הארץ. כך גם מכון כושר במעלות יהיה המקום שאליו מגיעים כשהחיים מסתובבים ללא הפסקה ובכל זאת רוצים להיות בריאים, רוצים ליהנות מאיכות חיים טובה, רוצים להיפגש עם חברים. כך אפשר לשלב מפגש ואימון גם יחד. שתי ציפורים במכה.
  • כוכב הצפון הוא הכוכב שלפני המצאת המצפן היה נקודת עזר עיקרית להתמצאות, בגלל מיקומו ובגלל בהירותו בסביבה חשוכה יחסית. גם חדר כושר מעלות צריך להיות נקודה בהירה וכייפית אחרי ימים עמוסי מטלות. אותו מקום בהיר ומקבל, שאליו באים כדי לפרוק לחץ, עומס ודאגות בעזרת אימון כושר או שיעור סטודיו. אייקון פיטנס מעלות אמור להיות אותה נקודה בה משתדלים לעצור כדי לנשום עמוק באמצע המרוץ המטורף של החיים.

לסיכום:

לעיר מעלות – תרשיחא, שהיא עיר ואם בישראל, הממוקמת 600 מטרים מעל פני הים במקום קסום בהרי הגליל העליון, מגיע חדר כושר חדיש ומתקדם שיקבע סטנדרטים גבוהים שיאפשרו לכל התושבים, בכל הגילאים לשמור על בריאותם ולשפר את איכות החיים שלהם.

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

רוצים להתחיל ולא יודעים איך?

השאירו פרטים או התקשרו עכשיו *6628
צרו  קשר
close-link
שאלות? הקליקו כאן