אנשים עם כפפות אימון - אייקון פיטנס

מה הקשר בין אלן פישר לבין יוגה בנשר?

מי הוא בכלל אלן פישר?

אלן פישר הוא המייסד של הולמס פלייס, הרשת העולמית למועדוני כושר, שאייקון פיטנס היא חלק חשוב בה.

מה הקשר של אלן פישר ליוגה בנשר?

פישר הקים את הולמס פלייס בשנת 1980 ברובע צ’לסי בלונדון. בסוף שנות ה-90 בנו יהונתן עלה לישראל והקים את הסניף הראשון של הרשת בארץ בקניון עזריאלי בתל אביב.

בראיון שאלן פישר נתן לעיתון כלכליסט הוא סיפר שחדר הכושר שהוא ושותפיו פתחו היה מועדון הכושר האיכותי הראשון בלונדון. בנוסף, הוא אמר באותו ראיון שהם היו גם מועדון הכושר הראשון שהציע אווירה אחרת. בראיונות אחרים בעבר הוא הדגיש שמה שמעניין אותו הוא שבכל מקום בעולם (וגם בישראל) תהיה אפשרות לכל אדם להנות מחדר כושר איכותי שיש בו אווירה טובה. לכן אם עושים יוגה בנשר או יוגה בהרצליה, אם מתאמנים בחדרה או בתל אביב, הסטנדרט צריך להיות גבוה והשירותים שמציעים צריכים להיות מגוונים.

במה דוגל אלן פישר?

אלן פישר דוגל בשני דברים שהם הבסיס לתפיסת השירות של הרשת: איכות ונגישות. גם אייקון פיטנס, שהיא, כמו שנאמר, חלק מהרשת הבינלאומית של מועדוני כושר איכותיים, מאמינה שאחד מהדברים שחשוב היום  להציע לאנשים בישראל, כמו בעולם כולו, זו אפשרות לחיים טובים יותר, יחד עם ההבנה שאמוני כושר הם רק חלק מחוויה כוללת של חיים בריאים. חשוב להעמיד לרשות האנשים מכשירי ריצה מתקדמים, מתקני אימון מודרניים, משקולות ומבחר אביזרים שעוזרים לאימונים הפיזיים, אבל חשוב גם שתהיה להם אפשרות להשתתף בשיעורי יוגה, שיעורי פילאטיס ומגוון שיעורים אחרים תחת אותה קורת גג. כל זאת כדי לעזור לחבר את האימון הפיזי לאלמנטים נוספים. כל אלה יחד מאפשרים לאדם איכות חיים טובה יותר.

רשת אייקון פיטנס שמה לעצמה כמטרה להנגיש את האפשרות לחיים טובים יותר, בריאים יותר בכל פינה בארץ: לפתוח חדרי כושר בכל עיר, שיעורי יוגה בנשר או שיעורי יוגה בהרצליה, שיעורי פילאטיס בעפולה וחדר כושר בבאר שבע. הרשת דואגת שכולם מצויידים במכשירים החדישים ביותר ובחדרי סטודיו נעימים.

בקיצור,

אין תירוצים. יש איכות, יש נגישות יש תשתית טובה לחיים בריאים.

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
תודה
שהתייעצת איתנו
המומחים שלנו ישיבו
תוך 24 שעות