למה כדאי זו שאלה לגיטימית לגבי כל נושא שבאים לבחון אותו, לרכוש אותו וכד'. נחלק את השאלה לכמה שאלות משנה:

למה כדאי להתאמן באייקון הרצליה?

למה כדאי זו שאלה לגיטימית לגבי כל נושא שבאים לבחון אותו, לרכוש אותו וכד’.
נחלק את השאלה לכמה שאלות משנה:

 

למה כדאי להתאמן?

נראה שכולם כבר צריכים להבין כיום למה כדאי להתאמן ובכל זאת כשמסתכלים סביב רואים יותר ויותר אנשים עם עודף משקל. כשקוראים עיתונים אפשר להתרשם בקלות שיש בעיה של השמנת יתר ברחבי העולם, וגם בישראל, שמתחילה בגילאים צעירים יותר ויותר, יחד עם מחלות רבות הנלוות לתופעה כמו יתר לחץ דם אצל ילדים ובני נוער. תופעה זו לא היתה מוכרת בעבר, אך הפכה לנפוצה עד כדי כך שמשרד הבריאות הכריז על השמנת יתר כבעיה לאומית.
זה קורה בגלל שילדים מגיל צעיר, בני נוער במיוחד ומבוגרים בכלל יושבים שעות רבות מול מסכים ולא עושים מספיק פעילות פיזית. אז כמובן שבמצב כזה חשוב שכל אחד יתאמן, חשוב שכל אחד יעשה פעילות פיזית כלשהי כי כמו שצויין כולם כמעט בלי יוצא מן הכלל מבלים בישיבה מול מסך כלשהו: מחשב, סלולרי, אייפד וכד’.

 

למה כדאי להתאמן באייקון?

כי חדרי הכושר של אייקון פיטנס הרצליה, אשדוד, מעלות ואחרים ברחבי הארץ הם חדרי כושר שנפתחו ומנוהלים בסטנדרטים בינלאומיים. אלו חדרי כושר אשר, למרות שיוגדרו בענף כלואו קוסט בגלל מחירי המנויים המוצעים – הנעים בין 99 ש”ח לחודש (כן מחיר של זוג כרטיסים לקולנוע) ועד 179 ש”ח מקסימום (מחיר של ארוחה במסעדה) – אפשר להתאמן, לרדת במשקל, לשמור על הבריאות ולהנות מזה במשך חודש שלם. יש גם מנוי ביניים של 149 ש”ח, למסלול המאפשר להתאמן בכל שעות הפעילות בלי הגבלה. יחד עם זאת מציעים שירותים ברמה גבוהה: מכשירים חדשים ומתקדמים, מציעים ICON LIVE ו- ICON CINEMA, שיעורי סטודיו מגוונים ועוד.

 

נמשיך לשאלה המרכזית למה אייקון הרצליה?

כי אם גרים או עובדים בהרצליה ורוצים לצאת להתאמן דווקא בשעת הפסקת הצהריים כדי שזה יעזור לשפר את המשך היום, ומתלבטים אם כדאי לכם “כי בטח יהיה קשה למצוא חניה בשעה כזאת” (או לצורך העניין גם בשעות אחרות), אייקון פיטנס הרצליה מציעים למנויי המועדון אפשרות חניה בעלות סמלית של 20 ש”ח בלבד לחודש כדי שלא יהיה תירוץ לא להתאמן.

אז מה שנשאר זה לבחור את המנוי המתאים לכם וללכת להתאמן . שיהיה בכייף.

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
תודה
שהתייעצת איתנו
המומחים שלנו ישיבו
תוך 24 שעות

חברי מועדון יקרים

אנו שמחים ונרגשים להודיע כי פתחנו מחדש את המועדונים ופעילות הסטודיו מתחדשת בהדרגה.

כאן תוכלו למצוא את כל ההנחיות, אופן ההגעה למועדון ותשובות לשאלות נוספות >> חוזרים לשגרה, בהדרגה

כניסה למועדון תתאפשר בהרשמה לאפליקציה תחת הלוגו “הרשמה לאפליקציה” או “סטודיו” להורדת האפליקציה (ואז כפתור להורדה) >> להורדה

אנו נמשיך ונעדכן בדף הפייסבוק שלנו >>

אנחנו כאן עבורכם לכל שאלה או התייעצות >>

Secured By miniOrange