אנשים עם כפפות אימון - אייקון פיטנס

למה כדאי לגברים לתרגל פילאטיס בכרמיאל או יוגה בחדרה?

המחשבה הראשונה שעולה כשמדברים על שיעורי פילאטיס או שיעורי יוגה תהיה ברוב המקרים על קבוצת נשים על מזרון, שעושות תרגילים לחיזוק שרירי הבטן והליבה; כי הרי “ידוע” שרק נשים זקוקות לחזק שרירים אלו בגלל מבנה הגוף, הרחם, הלידות, השמנה מוגברת בתחתית הבטן ועוד.

האמנם זה טוב רק לנשים?

4 סיבות טובות למה כדאי גם לגברים לתרגל פילאטיס בכרמיאל או יוגה בחדרה:

  • גמישות – גברים שאמוני הכושר שלהם מבוססים על הגדלת מסת השריר עלולים להיות פחות גמישים ועקב כך להיפצע יותר או לסבול ממתח שרירים גבוה. בעולם כבר ידוע שעל מנת לשפר את ביצוע השרירים והגוף כולו, להימנע מפציעות ולשחרר מתח שרירי, כדאי לתרגל פילאטיס או יוגה שמדגישים עבודה על גמישות השרירים והגוף.
    אז אם כבר הבינו את זה גברים בניו יורק, באמסטרדם ועוד, למה לא פילאטיס בכרמיאל לגברים?
  • חיזוק שרירי הבטן והליבה – זאת, כולם יודעים, אחת הסיבות המרכזיות שנשים מתרגלות פילאטיס או יוגה, שמתמקדים בתרגול שרירים אלו על מנת לחזק, לפתח וגם לעזור בתנועת הגוף. מה שכדאי שגברים ידעו הוא שתרגילי פילאטיס או יוגה מדגישים עבודה על שרירי הבטן האלכסוניים והם אלו שעוזרים לבניית “קוביות בבטן”.

אז אם כבר הבינו את זה גברים בניו יורק, באמסטרדם ועוד למה לא  יוגה בחדרה לגברים?

  • פיתוח שרירים נשכחים – חלק מהשרירים בהם צריך להשתמש בחיי היומיום נשכחים באימוני כוח מאומצים בחדר הכושר. תרגילי פילאטיס או יוגה מתמקדים גם בשרירים אלו, שבדרך כלל לא מקבלים מספיק תשומת לב. כך עוזרים לתחזוק ובריאות הגוף כולו, מה  שעוזר לתמוך באימוני הכוח.

אז אם כבר הבינו הבינו את זה גברים בניו יורק, באמסטרדם ועוד למה לא פילאטיס בכרמיאל לגברים? למה לא יוגה בחדרה לגברים?

  • תרגול אינטגרטיבי – המרכיב האינטגרטיבי שמאפיין תרגילי פילאטיס או תרגילי יוגה יכול להועיל במיוחד לגברים מאחר ואימוני כוח כמו הרמת משקולות מדגישים פיתוח והתפתחות של שרירים באופן נפרד – כל פעם קבוצת שרירים אחרת. שיעור פילאטיס או שיעור יוגה לפחות פעם בשבוע יכול לעבוד על האינטגרציה של הגוף כולו ולתמוך באימונים האחרים.

אז אם כבר הבינו את זה גברים ברחבי העולם, למה לא בערי ישראל?

בקיצור

גברים כבר מבינים שתרגילי פילאטיס ותרגילי יוגה יכולים להעשיר ולתמוך באימוני הכושר שלהם. זו בדיוק הסיבה שאייקון פיטנס שפותחת חדרי כושר, הן במרכז והן בפריפריה, דואגת לכך שיהיו בהם גם שיעורי סטודיו מגוונים כמו פילאטיס ויוגה ועוד.

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

רוצים להתחיל ולא יודעים איך?

השאירו פרטים או התקשרו עכשיו *6628
צרו  קשר
close-link
שאלות? הקליקו כאן
Secured By miniOrange