מכון כושר ברמלה אייקון פיטנס

מועדון כושר בכפר סבא – קיקבוקס

מועדון הכושר של אייקון פיטנס בכפר סבא מציע למנויים שלו גם קיקבוקס. זהו סוג של אימון ותיק שקיים בעולם הכושר כבר תקופה ארוכה. 

מה זה קיקבוקס?

קיקבוקס הוא ענף ספורט אשר משלב אומנות לחימה שלמעשה התפתחה מהקראטה אך שואלת תנועות גם מעולם האיגרוף.
למרות שניתן להתרשם כאילו הוא מורכב רק מבעיטות, שהן בעצם מרכז האימון, כדאי לדעת שאומנות הלחימה הזו משתמשת גם בידיים וגם ברגליים. כלומר היא משתמשת אמנם בבעיטות אך גם באגרופים, וזה נחשב כענף ספורט לכל דבר. 
בדרך כלל ניתן למצוא סוג אימון כזה בסטודיו של אומנויות לחימה, אך אפשר גם למצוא קיקבוקס כפר סבא באייקון.

מה היתרונות של אימון קיקבוקס?

  • אימון אירובי – הקיקבוקס נחשב כאימון אירובי עם כל היתרונות של אימון מעין זה עבור מערכת הלב, הנשימה וכלי הדם. הוא מבוצע בדרך כלל בעצימות גבוהה ולאורך זמן, מה שדורש מהמתאמנים רמת סיבולת גבוהה, ממש כמו כל פעילות אירובית אחרת. אם עושים אותו בהדרכה מקצועית הוא תורם גם לשריפת שומנים.
  • קואורדינציה – כמו כל אומנות לחימה קיקבוקס דורש מיומנות וזריזות. על מנת להשיג את זה המתאמן נדרש לקואורדינציה גבוהה בין הידיים והרגליים באופן ישיר, וכל שאר הגוף באופן עקיף.
  • מפחית מתח – מי לא היה רוצה אחרי יום קשה, מתוח ועמוס של לחץ בבית, לחץ בעבודה או פשוט לחץ בחיים, לתת אגרוף במשהו על מנת לפרק את כל המתח? אז אימון קיקבוקס מאפשר את זה; ולא רק זאת, אלא שבדרך אפשר לשמור על הכושר ולהנות מגוף בריא.
  • חיזוק הביטחון העצמי – כן, קיקבוקס תורם לחיזוק הביטחון העצמי של המתאמנים והמתאמנות. כל אימון שמחזק את הגוף משפיע בדרך כלל על תחושת החוזק של הגוף ובעקבות זאת על הביטחון העצמי. קיקבוקס מעניק גם תחושה של תנועתיות וקלילות בו בזמן עם כוח ועוצמה.

אין הרבה חדרי כושר בכפר סבא שמציעים אימון קיקבוקס. לכן אם מחפשים אימון קיקבוקס כפר סבא מומלץ לבדוק את מערכת שיעורי הסטודיו של אייקון פיטנס מועדון כושר בכפר סבא, להירשם לשיעור לדוגמה ולבדוק בצורה מעשית אם מתאים. אם כן, יש לקבל הדרכה איך לשלב את זה עם תוכנית האימונים האישית.

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
תודה
שהתייעצת איתנו
המומחים שלנו ישיבו
תוך 24 שעות