אנשים עם כפפות אימון - אייקון פיטנס

יוגה בהרצליה – חמישה טיפים למתחילים

עם פתיחתו של אייקון פיטנס – מכון כושר בהרצליה, תורת ותרגול יוגה מעולם לא היו כה קרובים אליכם. אין צורך לציין את היתרונות האדירים שיש לאימון יוגה קבוע על הגוף והנפש, ועכשיו זה במרחק הליכה מכם! אם אתם סקרנים וחושבים על להתחיל ללכת לשיעורי יוגה בהרצליה, כדאי לכם לקרוא את חמשת הטיפים האלו כדי שתוכלו להתחיל עם רגל ימין:

 1. עשו רק מה שמרגיש לכם טוב

  אם אתם מוצאים את עצמכם בתנוחה שמרגישה ממש לא טבעית, מביכה או מכאיבה לגמרי, הפסיקו לעשות אותה. זה אולי נשמע ברור, אבל כאשר אתם בכיתה מלאה באמצע מכון כושר בהרצליה, והמורה אומר לכם לעשות משהו, זה די מפתה פשוט לעשות, גם אם אתם סובלים. אבל לא צריך לסבול ביוגה. זכרו כי המטרה היא טיפול בגוף שלכם ולא הענשתו.

 2. בחרו כיתה מתאימה

  אם מעולם לא ביצעם תנוחת "כלב מביט מטה", אל תיכנסו לשיעור יוגה ויניאסה ותצפו שזה יהיה פשוט. באייקון תוכלו למצוא שיעורי יוגה בהרצליה למתחילים הנעשים בקצב ידידותי במיוחד. זאת לא בושה, זאת פשוט הדרך להקשיב לגוף שלכם ולא להעמיס יותר מדי כבר בהתחלה.

 3. נשמו

  כל מהות היוגה היא מציאת הרמוניה בריאה ועמוקה יותר בין הגוף שלנו והנפש, והנשימה שלנו משחקת תפקיד מרכזי בזה. נשמו אל תוך הגוף שלכם בזמן שאתם מבצעים את התנוחות, והירגעו. יש הרבה מה ללמוד על נשימה בריאה ביוגה.

 4. אל תשוו את עצמיכם לאחרים

  הסתכלו פנימה על ההתקדמות שלכם; תמיד יהיו אנשים גמישים, חזקים ויפים יותר מסביב בכיתת היוגה שלכם, כמו בחיים. יוגה בהרצליה היא אמנם מאד אפנתית בימים אלו, אבל היא לא ספורט שצופים בו והיא גם לא תחרות. העריכו את ההתקדמות העדינה של התרגול שלכם, החלק הטוב ביותר בה בא מבפנים, במודעות הריפוי ובאחדות הגוף, הנפש והרוח שלכם. זכרו שגם התלמידים בשורה הראשונה לא מרגישים עמו מומחי יוגה, וגם אלו שתרגלו בעבר יוגה באופן עצמאי, במכון כושר בחו"ל, חדר כושר הרצליה, או בריזורט יוגה תאילנדי, מרגישים חוסר בטחון. כולם נמצאים באותו מרחב מנטלי ביוגה; כולם מרגישים כמו תלמידים שיש להם הרבה מה ללמוד, ללא קשר לכמות הניסיון שיש בתרגול הפיזי.

 5. לבשו בגדים נוחים

  אתם הולכים למתוח את הגוף לכל הכיוונים ולכן אתם לא רוצים ללבוש בגדים שיגבילו את התנועה שלכם. בשלב מסוים ככל הנראה שתכופפו את הגוף ותתהפכו לגמרי, כך שהבגדים הנכונים יחסכו לכם התפתלויות, או את הניסיונות לשלוט בחלקי הגוף שנחשפים. נשים ככל הנראה ירגישו נוח יותר עם חזיית ספורט שלא תיפול מעל הראש בזמן עמידת ראש, למשל. אם אתם מעדיפים בגדים רופפים יותר שעלול להחליק, ודאו כי יש לכם תחתונים שמחזיקים 🙂

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

רוצים להתחיל ולא יודעים איך?

השאירו פרטים או התקשרו עכשיו *6628
צרו  קשר
close-link
שאלות? הקליקו כאן