אנשים עם כפפות אימון - אייקון פיטנס

טיפים לבחירת חדר כושר באשדוד

בין אם המטרה שלכם היא לרדת במשקל, לפתח שרירים או להישאר בריאים, הצטרפות לחדר כושר יכולה להיות צעד חשוב בדרך להגשמה. חדר כושר באשדוד (כמו בכל עיר אחרת), הוא גם השקעה גדולה, כך שכדאי לוודא שאתם בוחרים את חדר הכושר שהכי מתאים לכם. חדר הכושר הנכון יהיה נוח, במסגרת התקציב שלכם, ויהיו בו כל השיעורים, הציוד, או  שירותי הספורט שאתם אוהבים, ושיעזרו לכם להפיק את המירב מהאימונים שלכם. אז איך עושים זאת? הנה כמה טיפים לבחירת חדר כושר באשדוד:

 

 1. מצאו חדר כושר שקרוב אליכם
  הדבר החשוב ביותר לחפש כשאתם מצטרפים לחדר כושר, הוא הנוחות. אין הרבה סיכוי שתצליחו להתמיד במכוני כושר שרחוקים מדי מהדרך שלכם. גם אם אתם חולמים בעבודה במשך כל היום על פילאטיס אשדוד, אבל בסופו של דבר, בסיום העבודה תצטרכו לנהוג יותר מחצי שעה כדי להגיע לסטודיו, רוב הסיכויים שהשיעור ישאר בגדר חלום בלבד. 
 2. שעות פעילות
  האם שעות הפעילות של חדר הכושר הנבחר מסתדרות עם לוח הזמנים שלכם? האם אתם יכולים להתאמן בנחת מבלי להיות לחוצים בזמן? אם לא, אתם תבזבזו את הכסף שלכם בכך שלא תוכלו לנצל באופן מלא את מכשירי הכושר של המכון ולקבל אימון נכון וטוב. 
 3. מחיר
  סעיף זה צריך באמת להיות בראש הרשימה שלכם. כמה כסף   יעלה לכם המנוי והאם התמורה שתקבלו שווה את זה? זה הרבה יותר קל להוציא קצת אקסטרה כסף  על חברות בחדר כושר מודרני המצויד במכשירים הטובים ביותר, שבו אפשר לקבל קצת יותר השראה, במקום להירשם לחדר כושר שחוק וישן, שנראה כמו מערה. ודאו שאתם משלמים עבור בדיוק מה שאתם רוצים עבור מחיר זה. אל תשתכנעו לשלם תוספת של שירותים בהם לא תשתמשו, או לשלם עבור דברים שאינם מעניינים אתכם.  דבר נוסף שאתם רוצים להיזהר ממנו הוא מכוני כושר שגורמים לכם לחתום על הסכם לטווח ארוך. מקומות אלה ינעלו אתכם לתוך חוזה של אפילו 3 שנים, ממנו אין דרך לצאת.  
 4. ניקיון
  כמה נקי חדר הכושר? האם יש אנשי צוות שמנגבים את הציוד מדי יום? האם הם דואגים שחברים ינגבו את הציוד שלהם לאחר השימוש בו? האם יש זבל על הרצפה? האם חדרי הלבשה מבולגנים? כל אלה הם דברים שיש להביא בחשבון כשחושבים על בחירת חדר כושר באשדוד. אם המקום נראה כמו בלגן אחד גדול, אתם צריכים להעריך אם זה משהו שאתם יכולים להשלים איתו, בכל ביקור בחדר הכושר. עבור רוב האנשים, חדר כושר מלוכלך הוא טרן-אוף   ענק. אם הם לא יכולים לטפל במכון שלהם, איך אפשר לצפות מהם לטפל בכם?
 5. ציוד וחוגים
  חולמים על פילאטיס אשדוד או דווקא זומבה והרמת משקולות? אל תתפשרו על חדר כושר שלא מציע חוגים אלו. אוהבים את הטרייד מיל ואת אופני הרכיבה? ודאו שהציוד שבו אתם משתמשים במצב עבודה טוב, לא שבור, וללא בעיות מיוחדות. 

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
תודה
שהתייעצת איתנו
המומחים שלנו ישיבו
תוך 24 שעות