אנשים עם כפפות אימון - אייקון פיטנס

למה חשובים שיעורי פילאטיס בראשון לציון ובכל הארץ?

לאחרונה אפשר לשמוע יותר ויותר את צירוף המילים שיעורי פילאטיס בראשון לציון, במעלות, בבאר שבע ובמקומות רבים אחרים בגלל שיותר אנשים נעשו מודעים לאזור בגוף שנקרא רצפת האגן, וכמו איברים אחרים בגוף, חשוב לשים לב אליהם, לחזק ולתחזק אותם.

אז למה פילאטיס?

כי תרגול פילאטיס עובד באופן יעיל ואופטימלי על שרירי רצפת האגן, יותר מאשר שיטות אימון ותרגול אחרות.

לתרגול פילאטיס ישנם יתרונות רבים, הנה 5 מהם:

  1. תרגול פילאטיס מחזק את שרירי הליבה ובעיקר את שרירי רצפת האגן, שבדרך כלל קשה לעבוד עליהם ולחזק אותם;
  2. תרגול פילאטיס עובד על חיזוק ופיתוח שרירים בגוף כולו, מבלי לגרום להגדלת הנפח שלהם;
  3. תרגול פילאטיס משפר את היציבה ועוזר ליישר אותה בעזרת חיזוק שרירי הליבה. זו אחת הסיבות שרבים הסובלים מכאבי גב פונים לשיעורי פילאטיס בראשון לציון ובמקומות אחרים;
  4. תרגול פילאטיס משפר את גמישות הגוף על ידי תרגול מדוד ומבוקר של מתיחות שרירים ותנועת מפרקים;
  5. תרגול פילאטיס תורם להעלאת רמת האנרגיה בגוף, בדומה לשיטות תרגול אחרות. הגוף נמצא בתנועה – גם אם היא עדינה – ולומד להיעזר בנשימה בצורה נבונה; כל זה מביא לזרימת דם וחמצן ברחבי הגוף ולהעלאת רמת האנרגיה.

ג'וזף פילאטיס, מפתח השיטה, טען כי הצורה בה נעשה התרגול גורם לקואורדינציה מלאה בין הגוף והנפש של האדם. כל תנועה נעשית עם תשומת לב בעזרת הנשימה, דבר שתורם להעלאת מודעותו של המתאמן וכפועל יוצא מכך, לחיבור בין גופו ונפשו.
גם מתרגלי יוגה יאמרו כמעט את אותו הדבר לגבי אימון יוגה. ככל שעולה המודעות אצל אנשים בכלל, ואצל אלה שגם דואגים לעשות אימוני כושר בפרט, שבנוסף לתרגול שרירי הגוף כדאי להשקיע גם בחיבור בין הגוף לנפש, ושתרגול יוגה יכול לעזור ולתמוך בכך, אפשר לשמוע יותר ויותר את צירוף המילים יוגה בראשון לציון, בכרמיאל, בחדרה ובכל הארץ.
תלמידיו של ג'וזף פילאטיס סימנו 6 דברים שעליהם מבוססת השיטה: מירכוז, מיקוד, שליטה, דיוק, נשימה וזרימה. ששה דברים אלו עושים לדעתם את שיטת התרגול הזאת להוליסטית מבחינת ההשפעה שיש לה על החיבור של גוף-נפש. זה מה שמאפשר למתאמנים מכל הסוגים ובכל הגילאים – ילדים, בני נוער, נשים, גברים ובני הגיל השלישי ליהנות מהיתרונות של שיעורי פילאטיס מספקים.
אם אתם מעדיפים דווקא שיעורי יוגה בראשון לציון אז כדאי שתחפשו חדר כושר בראשון לציון בו ניתן להנות גם מפילאטיס וגם מיוגה ותבדקו מה הכי עובד לכם.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

רוצים להתחיל ולא יודעים איך?

השאירו פרטים או התקשרו עכשיו *6628
צרו  קשר
close-link
שאלות? הקליקו כאן