11

חדר כושר בראשון לציון – החשיבות של אימון כוח

כשמחפשים מכון כושר בראשון לציון מומלץ לוודא שיש בו מספיק מכשירים, מתקנים, משקולות וכד’ על מנת לאפשר לכל אחד ואחת לשלב אימון כוח בתפריט האימונים.

זה לא חדש, שלאימון כוח ישנם יתרונות בריאותיים רבים  עבור כל אחד; ובמיוחד לאנשים בוגרים.
התפתחות הרפואה והעלייה ברמת החיים אמנם מביאות מצד אחד לאריכות ימים, אך מצד שני הולכות ומתרבות בעיות פיזיולוגיות הקשורות להזדקנות הגוף, שיש להתמודד איתן. מחקרים רבים נעשים סביב הנושא, וככל שמצטברים יותר נתונים מגיעים למסקנה חד-משמעית: אנשים מבוגרים צריכים לדאוג לכושר הגופני שלהם.

חדר כושר בראשון לציון של אייקון פיטנס, כמו בשאר הסניפים של הרשת הפזורים ברחבי הארץ, אבזרו את מרחב האימון תוך לקיחה בחשבון של הצרכים של האוכלוסייה הבוגרת, מתוך רצון לעודד אותה לשמור על הבריאות. הרשת גם דואגת לכך שיהיו שיעורי סטודיו מגוונים כמו פילאטיס, פלדנקרייז או יוגה ראשון לציון, מעלות באר שבע ובעוד ערים, שיעורים שנועדו לעזור לתפקוד האדם בכלל, והבוגר בפרט, כדי לשמור על גמישות הגוף, תנועתיות, טונוס שרירים וכד’.

לאימון כוח יתרונות בריאותיים רבים ובעיקר לאוכלוסיה הבוגרת כמו:

  • פיתוח וחיזוק מסת השריר – אנשים מבוגרים עלולים לאבד כ – 2-3 ק”ג שריר בכל עשור לחייהם ואימון כוח לא רק שתורם לשיפור מסת השרירים אלא גם לחיזוקם.
  • עזרה בקצב חילוף החומרים – ירידה במסת השריר מלווה פעמים רבות בירידה בקצב חילוף החומרים בכלל ואצל מבוגרים בפרט, כך שפיתוח של מסת שריר עוזר בשמירה וייעול קצב חילוף החומרים.
  • הפחתת כמות השומן – אימוני כוח עוזרים לעלייה במשקל השריר אבל עוזרים להפחתת מסת השומן. האימונים עוזרים בניצול טוב יותר של קלוריות.
  • איזון רמות הסוכר – אימון כוח עוזר לניצול של אחוז גבוה יותר של הגלוקוז בדם. בשורה טובה לכל מי שעלולה להיות לו נטיה לסוכרת.
  • עליית במסת המינרלים בעצם – כל אחד לעת זקנתו צריך עזרה בשמירה על צפיפות העצם ומסת המינרלים שלה. אימון כוח הוכח כאחד האמצעים היעילים לכך.

בקצרה

חדר כושר בראשון לציון של אייקון פיטנס מתחשב באוכלוסיה הבוגרת ומעודד אותה להתאמן לחיים בריאים יותר. 

הרשת גם מעודדת שילוב של שיעור יוגה ראשון לציון או בכל מקום אחר בו מתגוררים. לכן הרשת פרסה סניפים מצפון עד דרום ממזרח עד מערב.  מומלץ להיכנס לאתר לבדוק איפה הסניף הקרוב ולהתחיל להתאמן.

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
תודה
שהתייעצת איתנו
המומחים שלנו ישיבו
תוך 24 שעות

חברי מועדון יקרים

אנו שמחים ונרגשים להודיע כי פתחנו מחדש את המועדונים ופעילות הסטודיו מתחדשת בהדרגה.

כאן תוכלו למצוא את כל ההנחיות, אופן ההגעה למועדון ותשובות לשאלות נוספות >> חוזרים לשגרה, בהדרגה

כניסה למועדון תתאפשר בהרשמה לאפליקציה תחת הלוגו “הרשמה לאפליקציה” או “סטודיו” להורדת האפליקציה (ואז כפתור להורדה) >> להורדה

אנו נמשיך ונעדכן בדף הפייסבוק שלנו >>

אנחנו כאן עבורכם לכל שאלה או התייעצות >>

Secured By miniOrange