אנשים עם כפפות אימון - אייקון פיטנס

חדר כושר תל אביב – טיפים לשנה החדשה

העולם סביבנו הוא ללא ספק הוא "מהיר ועצבני" מספר מאה. שנת 2019 בפתח, ולמרות שעברנו כבר ראש שנה אחד בתשרי, בכל העולם מתחילים להתכונן לקראת ציון סוף השנה האזרחית הנוכחית וקבלת פני השנה הבאה.
בתחילת שנה אנשים נוטים לעצור, לחשוב, לעשות חשבון נפש, לבחון את חייהם , לקבל החלטות להציב מטרות ולהגדיר יעדים לקראת השנה הקרובה.
פעמים רבות הנושא הבוער הוא אימוני כושר גופני: האם להתחיל? איך לעשות את זה הפעם באמת? איך להמשיך ולהתפתח עם מה שעשינו עד כה?

 • אז אם קיבלתם החלטות ואתם כבר מתאמנים במכון כושר בראשון לציון, בתל אביב, בחיפה או בכל מקום אחר, כל הכבוד! תמשיכו, תמשיכו.
 • אם קיבלתם החלטות, אבל כמו שקורה לעתים תכופות, הם נשחקו בגלל… סיבות, תירוצים וכד' – נצלו את נקודת הזמן הזו, היזכרו במה שהבטחתם לעצמכם ונסו לעשות את זה.
 • אם לא קיבלתם עדיין שום החלטה זו הזדמנות מעולה לנצל את האווירה ולקבל אותה.

כמה טיפים שיעזרו לכם:

על מנת ליצור תוכנית מסודרת, שאלו את עצמכם את השאלות הבאות:

 • איפה להתאמן?

  לכו לבדוק איפה יהיה לכם הכי נוח להגיע לאימון; אם זה מכון כושר בראשון לציון, חדר כושר תל אביב וכד'. האם חדר הכושר הוא ליד הבית? ליד מקום העבודה? האם הוא במסלול שלכם? חדר כושר במיקום נגיש יקל עליכם לעמוד בהחלטה שקיבלתם.

 • מתי להתאמן?

  קבעו מראש שלושה (3) ימים וזמנים קבועים בשבוע, שמתאימים לכם. סמנו ביומן. תתייחסו לזה כמו לכל פגישה אחרת שאתם אמורים לכבד.

 • איזה סוג אימון?

  אם אינכם יודעים, התייעצו עם חברים או מאמנים מקצועיים שתוכלו למצוא בכל חדר כושר. התחילו בסוג אימון שנראה לכם שהכי תיהנו ממנו. נסו לשלב בין אימון אירובי לאימוני כוח. חדר כושר תל אביב של אייקון פיטנס מעמיד לרשותכם מכשירים מתקדמים, מבחר מתקני אימון, שעורי סטודיו ועוד כך שתוכלו להתאים לעצמכם אימון שתהנו ממנו. ההנאה חשובה להמשכיות.

 • כמה זמן צריך להיות אימון בחדר כושר?

  אם אתם רק מתחילים עכשיו, התחילו בקטן; גם אם זה רק 10 דקות. חשוב להתחיל. בכל אימון או רק פעם בשבוע או כשאתם מרגישים מוכנים, הוסיפו זמן אימון. אתם יכולים לקנח בסטודיו בשיעור פילאטיס בראשון לציון, בתל אביב וכד'.

ההמלצה היא לא להציב לעצמכם מטרות לא ריאליות כי האכזבה עלולה לשתק אתכם.
אם אתם יודעים שקשה לכם לעשות את הדברים לבד, פשוט תקבעו ללכת לאימון עם חבר כך שיקשה עליכם לבטל או למצוא תירוצים לא ללכת לאימון.
בהצלחה.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

רוצים להתחיל ולא יודעים איך?

השאירו פרטים או התקשרו עכשיו *6628
צרו  קשר
close-link
שאלות? הקליקו כאן