אנשים אופנתיים באימון כוח - אייקון פיטנס

חדר כושר מעלות תרשיחא

כן שמעתם נכון – אייקון פיטנס מצפין עד למעלות ומביא איתו הזדמנות נהדרת עבורכם להיכנס לכושר, לעבור לאורח חיים בריא ולהפוך לאייקונים של ממש. הוא אולי חדש וצעיר יחסית אבל אל תטעו – חדר כושר מעלות מבית אייקון הולך להיות הדבר הגדול הבא בצפון, וההתמכרות החדשה שלכם.

למה ללכת לאייקון – חדר כושר במעלות?

כמו בכל עיר אחרת, חדר כושר במעלות הוא הדרך שלכם להתחיל לזוז ולהיכנס לשגרת אימונים קבועה, וכך לשמור על הבריאות, לחטב את הגוף, ולשפר פלאים לא רק את המראה, אלא גם את ההרגשה ומצב הרוח. לחלק מאיתנו, אימון הוא משהו טבעי כמו לצחצח שיניים בבוקר או לאכול. אבל רובנו עדיין חווים את זה כמטלה, משהו שחייבים לסמן עליו “וי”, ללכת אליו פעם בשבוע לחצי שעה, ומיד לחזור לשגרה המנומנמת על הספה. אז למרות הנטייה הטבעית שלנו, יש כמה סיבות טובות ללכת לחדר הכושר החדש בעיר, גם כאשר כל מה שאנחנו רוצים לעשות זה שום דבר:

  • הגוף שלכם יודה לכם על זה בטווח הרחוק – כנראה שמיד אחרי האימון יכאבו לכם השרירים, וגם במהלכו לא תרגישו יותר מדי טוב. אבל חיזוק הגוף שומר עליו בכושר להילחם במחלות, ומונע ממנו להיחלש ולהתרפות. פעילות גופנית לא רק תחזק את השרירים שלכם, אלא גם את הלב והעצמות, היא תוריד את לחץ הדם וכמובן – תפחית את השומן בגוף
  • זה יעשה פלאים לשינה שלכם – הרבה מאיתנו מתהפכים כל הלילה ומגיעים לבוקר עייפים ומבולבלים, או נאלצים להירדם עם עזרי שינה כמו תרופות מרשם למיניהן. אימון גופני לעומת זאת, מעייף את הגוף באופן טבעי. התוצאה היא שינה עמוקה ובריאה יותר.
  • זה יחזק את הביטחון העצמי שלכם – אם תרשמו לאייקון – חדר כושר מעלות, מיד עם הגעתו לצפון (בתחילת ינואר 2019), תוכלו לעבוד כל החורף ולקצור את פירות עמלכם כבר בקיץ הקרוב! הליכה קבועה לחדר הכושר תקרב אתכם לג’ינס ההוא שקניתם לפני שנתיים ומאז הוא בארון, והמראה החדש שלכם ימלא אתכם בביטחון עצמי. כן. להרגיש טוב לגבי המראה שלכם אמנם נשמע שטחי, אבל אין מה להמעיט בערכה של הרגשה זו. ביטחון קשור  באופן מהותי לאופן שבו אתם נראים, ולמרבה הצער, בעולמנו הצר, כולנו משווים ושופטים לא רק את התכונות הפנימיות שלנו, אלא גם את מה שמבחוץ. פעילות גופנית תעזור לכם להרגיש כאילו אתם יכולים להתמודד עם העולם קצת יותר, היא תהווה זרקור ליופי הפנימי שלכם, כמו גם לזה החיצוני.
  • וזה לא סתם “חדר כושר מעלות” – זה אייקון – מה שאומר שתוכלו להתאמן בחדר הכושר החדשני בישראל! באייקון תמצאו מבחר אדיר של מכשירים, חוגים, ושיטות אימון חדשניות, כולל אימונים וירטואליים (המועברים על ידי המאמנים הטובים בעולם), לצד מדריכים מנוסים ומקצועיים ותנאים אופטימליים לאימון.

לסיכום

בעוד פחות משלושה חודשים יפתח מכון כושר במעלות, מכון שכמותו טרם ראיתם. עשו לעצמכם טובה, ומהרו להירשם כבר עכשיו, כך תוכלו להנות ממחירים מוזלים, ולהבטיח כי את 2019 תתחילו בשיא המרץ!

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
תודה
שהתייעצת איתנו
המומחים שלנו ישיבו
תוך 24 שעות