אנשים עם כפפות אימון - אייקון פיטנס

חדר כושר בתל אביב – מהפכת הלואו קוסט

מהפכת הלואו קוסט, צירוף מילים שמבטא מהפכה של ממש. 

ישראל מדינה בלחץ. אבל בלי האפשרות לצאת ממנה במכונית או ברכבת מעבר לגבולות המדינה, כמו שאנשים עושים באירופה, באמריקה הצפונית ועוד, צריכים לטוס כשרוצים לצאת מהארץ להתאוורר. מדיניות השמים הפתוחים, יחד עם הפוטנציאל הצרכני של תושבי ישראל, גרמו לכך שחברות לואו קוסט הרחיבו את פעילותן בארץ, דבר שהביא למהפכה של ממש בטיסות לחו”ל.

כדאי לשים לב שמהפכת הלואו קוסט היא לא רק טיסות זולות אלא מגמה צרכנית ששמה לעצמה למטרה לשים את הצרכן, צרכיו ויכולותיו הכלכליים הריאליים במרכז. כבר ברור לכל שעל מנת להרחיב את קהל הצרכנים על החברות לאפשר יותר ויותר חבילות בהתאמה אישית, להתחיל בהצעה בסיסית ולהציע אפשרויות הרחבה בתשלום נוסף.

ניתן למצוא ביטוי למהפכה בענפים נוספים כמו בענף הביטוח ובענף הכושר הגופני; המהפכה כבר שם.

אז מי מחפש חדר כושר מומלץ בתל אביב או במקומות אחרים בישראל כדאי שיעשה סקר שוק ממש כמו שעושים כשמחפשים טיסה לחו”ל או ביטוח.

אם  לדוגמה ניקח את אייקון תל אביב אפשר למצוא שם שלושה מסלולי מנוי בשיטת התמחור עליה דובר לעיל. מנוי בסיסי והרחבת האפשרויות בתוספת תשלום:

המנוי הבסיסי הוא 99 ש”ח שמאפשר אימונים בשעות היום בלבד והתחייבות שנתית. מחיר לואו קוסט אמיתי אם לוקחים בחשבון שבמחיר כזה קשה אפילו למצוא ארוחת ערב אחת אבל אפשר להתאמן במשך חודש שלם ולשמור על הכושר והבריאות. ילדים ובני נוער יכולים לשלם מחיר כזה אפילו מדמי הכיס שלהם, לפתח שרירים, לחטב ריבועים ולהרגיש בריאים וחתיכים.

למי שמתאים, יוכל למצוא מנוי מורחב המאפשר להתאמן בכל שעות היום עם התחייבות שנתית וזאת בתוספת תשלום של 50 ש”ח בלבד. אם רוצים הרחבה נוספת הרי שבתוספת של 30 ש”ח אפשר להתאמן במשך כל שעות הפעילות ואפשר להפסיק את המנוי ללא דמי ביטול.

אז נכון, גם כאשר מחפשים חדר כושר בתל אביב במחירי לואו קוסט המתאמן מצפה שחדר הכושר יספק שירותים ראויים, איכותיים עם תחזוקה טובה, מכשירי אימון מקצועיים ועוד, ממש כמו בטיסות הזולות: טייסים מקצועיים, ניקיון ותחזוקה טובה וכד’. אז כדאי ללכת לבקר באייקון תל אביב. ניתן למצוא שם רמת שירותים מהגבוהות בעולם: מכשירים חדשים ומודרניים, שיעורי סטודיו מגוונים, ICON CINEMA  שמאפשר לעשות שיעורים וירטואליים על מסך ענק עם טובי המאמנים בעולם ועוד כהנה וכהנה שירותים מגניבים.

בקצרה

כשמחפשים חדר כושר בתל אביב אתם מחליטים מה מתאים לכם!

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
תודה
שהתייעצת איתנו
המומחים שלנו ישיבו
תוך 24 שעות