מכון כושר ברמלה אייקון פיטנס

חדר כושר בתל אביב – הנחיות לאימון ספינינג

כשמחפשים חדר כושר בתל אביב מומלץ לבדוק אם הוא מציע שיעורי ספינינג.
ספינינג הוא אחד מענפי הספורט האירוביים הפופולרים ביותר וכמעט בכל מכון כושר שיעורי הספינינג מלאים עד אפס מקום ובדרך כלל תידרש הרשמה מוקדמת למשתתפים.

זהו שיעור מונחה על ידי מדריך מקצועי’ ונחשב לאימון גופני מאומץ שאינו מתאים לכל אחד. אז לפני שמחפשים ספינינג תל אביב מומלץ לקחת בחשבון מספר הנחיות:

  1. בדיקה רפואית מקיפה – מאחר וזהו אימון בעצימות גבוהה מאוד חשוב לבצע בדיקת מאמץ ובדיקות נוספות על מנת לקבל אישור רפואי ולדעת את טווחי המאמץ האישיים המומלצים.
  2. מד דופק – אחרי שעוברים בדיקה רפואית ויש מושג על הטווחים בהם מומלץ לכם באופן אישי להתאמן, מד דופק יוכל להראות לכם כאשר אתם חורגים ובכך תוכלו לשמור על עצמכם.
  3. להתאמן עם הגיון בריא – למרות שאימון ספינינג תל אביב, נשר, כפר סבא ועוד נעשה בקצב ובעצימות אותם מכתיב המדריך, השתמשו בהגיון בריא לגבי עצמכם. הגבירו את הקצב רק כאשר תרגישו שאתם מסוגלים. מיותר לציין שאם תוך כדי פעילות אתם מרגישים סחרוחרת או כל תחושת אי נוחות אחרת תפסיקו את הפעילות באופן מיידי. מומלץ לעדכן את המדריך במצבכם.
  4. התאימו את מכשיר האימון בהקפדה – עמדת אימון לא מכוונת למידותיכם תקשה מאד, ידרש מאמץ גדול יותר ותיתכן אף פציעה. לכן מומלץ להתאים את המכשיר לפני האימון בצורה מוקפדת: גובה ומנח המושב, מרחק הפדלים וכד’.
  5. הקפידו לשתות מים לאורך כל האימון ואחריו – באימון ספינינג, יותר מאשר באימונים אירוביים אחרים, חשוב מאוד לשתות מים תוך כדי האימון, ובוודאי לאחריו. בגלל העצימות האירובית הגבוהה בספינינג שגורמת להזעה מרובה, מומלץ לשתות מים גם תוך כדי וגם אחרי האימון על מנת למנוע התייבשות.
  6. להנות – כן נראה שהנחיה זו אמורה להיות מובנת מאליה אך אם אתם רק במצב של “הישרדות” במשך האימון, אם אתם רק מחכים שהמאמץ יסתיים, אם אתם מרגישים שהמאמץ מכביד עד כדי כך שהחיוך נמחק מהפנים, מומלץ שתבדקו אם מתאים לכם להמשיך בסוג הספורט הזה.

חדר כושר בתל אביב של אייקון פיטנס לא רק שמציע שיעורי ספינינג למתאמנים הבאים בשעריו, אלא שהוא מציע שיעורי RPM – הדור חדש של הספינינג.

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

חברי מועדון יקרים

בהמשך להודעה שפרסם משרד הבריאות, רשת אייקון תסגור זמנית את כל מועדוניה החל מ-15.3.2020 ועד לעדכון ההנחיות.

בהתאם לכך כל המנויים יוקפאו והחיובים העתידים יופסקו עד חזרתנו לשגרה. אנו נמשיך ונעדכן בדף הפייסבוק שלנו ובאסמסים בהמשך.

במקביל, אנו באייקון מאמינים שלמרות הכל יש להמשיך להקפיד במיוחד בתקופה זו על אורח חיים בריא ככל הניתן. בימים הקרובים נעלה בדף הפייסבוק שלנו תכנים שיעזרו לכם להתאמן יחד איתנו.
אנו מזמינים אתכם לעקוב אחרינו בעמוד “אייקון פיטנס ישראל”

אנו מאחלים לכם חזרה מהירה לשגרה ובריאות לכולנו.

צוות אייקון פיטנס

Secured By miniOrange