אישה מרימה משקולת

חדר כושר ברמלה – איך לבחור ?

אם אתם אוהבים כדורסל בטח שמעתם על רמלה כי קבוצת כדורסל הנשים אליצור נווה דוד רמלה זכתה שוב בגביע המדינה. אפשר לומר שקבוצת הכדורסל הזו היא “סוכרייה”. היא היחידה בארץ שלקחה תשע (9) אליפויות, שש (6) גביעי מדינה וגביע יורוקאפ אחד.

מלבד קבוצת הכדורסל הידועה מתקיים בעיר, זו השנה השנייה, מרוץ אשר מתחלק למיקצים של: 10 ק”מ, 5 ק”מ, 2 ק”מ, וגם למקצה עממי, מקצה לנשים בלבד ואפילו מקצה לפעוטות – הכל במרוץ אחד. זאת על מנת שכל אחד יוכל להשתתף, וכדי לעודד את תושבי העיר ואנשים בכלל לשמור על אורח חיים בריא וספורטיבי.

אם רוצים להיות חלק מהאווירה הספורטיבית החדשה שנושבת בעיר, מומלץ שכל אחד ידאג לבקר במכון כושר ברמלה. כל מכון מציע משהו אחר ותמיד נשאלת השאלה לפי מה כדאי לבחור חדר כושר ברמלה; או, לצורך העניין, בכל עיר אחרת.

הרי ברור שצרכי האימון של אנשים הולכים ומתרחבים, והם שונים מאדם לאדם. יש תושב שיחפש TRX ברמלה ויש תושבת שתחפש יוגה, אלה ירצו להתאמן שלוש פעמים בשבוע, וישנם אלו שירצו פחות או אפילו יותר. לכל אחד יש את הצרכים הייחודיים שלו כדי לשמור על בריאות הגוף וחיוניות הנפש. לכל אחד יש את התקציב שלו, המטרות שהוא מגדיר והזמן שהוא יכול או רוצה להקדיש.

הנה מספר טיפים כלליים איך לבחור חדר כושר ברמלה:

  • בדקו את סוגי המנויים -. ישנם חדרי כושר שמציעים מנויים מגוונים ברמות מחיר שונות השוות לכל נפש ולא מנוי במחיר אחיד. אפשר כיום להשיג מנוי החל מ – 99 ש”ח לחודש (פחות מארוחה במסעדה). שווה בדיקה.
  • בדקו את שעות הפעילות – האם שעות הפעילות מתאימות לכם? חדר כושר צריך לאפשר שעות פעילות ארוכות וגמישות כדי שכל אחד יוכל למצוא זמן להתאמן ללא תירוצים.
  • בדקו את שיעורי הסטודיו –  כמו שאמרנו, אם אתם מעוניינים לעשות אימון TRX ברמלה בחרו חדר כושר שמציע את השירות; אם אתם מעוניינים בשיעור פילאטיס, יוגה ועוד ועוד, בדקו את מערכת שעות הסטודיו כדי לוודא שיש את מה שאתם מחפשים.
  • סביבה אסתטית ונקייה – כשבאים להתאמן חשוב מאוד שהסביבה תהיה אסתטית ונעימה לעין, וכמובן נקיה ונעימה לגוף. במקום שכולם מזיעים חשוב ביותר לשמור על היגיינה כדי להימנע מזיהומים. אז אם אתם מחפשים מכון כושר ברמלה בדקו את הסביבה ולא רק את התנאים הכלכליים. אם הסביבה תהיה נעימה אתם תגיעו יותר .

לכו להתאמן!

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

חברי מועדון יקרים

בהמשך להודעה שפרסם משרד הבריאות, רשת אייקון תסגור זמנית את כל מועדוניה החל מ-15.3.2020 ועד לעדכון ההנחיות.

בהתאם לכך כל המנויים יוקפאו והחיובים העתידים יופסקו עד חזרתנו לשגרה. אנו נמשיך ונעדכן בדף הפייסבוק שלנו ובאסמסים בהמשך.

במקביל, אנו באייקון מאמינים שלמרות הכל יש להמשיך להקפיד במיוחד בתקופה זו על אורח חיים בריא ככל הניתן. בימים הקרובים נעלה בדף הפייסבוק שלנו תכנים שיעזרו לכם להתאמן יחד איתנו.
אנו מזמינים אתכם לעקוב אחרינו בעמוד “אייקון פיטנס ישראל”

אנו מאחלים לכם חזרה מהירה לשגרה ובריאות לכולנו.

צוות אייקון פיטנס

Secured By miniOrange