אנשים אופנתיים באימון כוח - אייקון פיטנס

חדר כושר בסגולה – סגולה לבריאות טובה

אחת מהעובדות שאין עליהן עוררין היא שפעילות פיזית בכלל, ואימון בחדר כושר בפרט, היא סגולה לבריאות טובה. גם אלו שעדיין אינם מתאמנים באופן קבוע יודעים ומקבלים אותה. עובדה זו מתבססת על מחקרים רבים שנעשו ברחבי העולם במגוון ענפים כמו רפואה, פיזיולוגיה, פסיכולוגיה ועוד.

אייקון פיטנס מבית הולמס פלייס פותחת את שערי אייקון סגולה לטובת אנשי פתח תקוה על מנת שיוכלו להנות מצד אחד חדר כושר לואו-קוסט המציע שלושה ערוצי מנוי זולים לבריאותם ולרווחתם של המתאמנים, ומצד שני חדר כושר בסגולה שהוא חדיש, בעיצוב מודרני-עכשווי עם מכשירי אימון מהמתקדמים בעולם, עם מערכת שיעורי סטודיו מגוונים שתאפשר לבאים בשעריו ליהנות מתכניות אימון מאוזנות הכוללות אימונים אירוביים ואימוני כוח כמו גם יוגה, פילאטיס ועוד.

5 סיבות מרכזיות לכך שאימון בחדר כושר הוא סגולה לבריאות טובה:

  1. מניעת מחלות או המשך הידרדרות – ישנן מחלות שניתן למנוע בעזרת פעילות ספורטיבית קבועה, כמו מחלות לב וכלי דם, יתר לחץ דם, סוכרת, דלקות פרקים, דיכאון, חרדה ועוד.
  2. שיפור מצבי רוח – אורח החיים המודרני המהיר הקצבי גורם למתח רב. הדרישות מכל אחד לעמוד בקצב ובמשימות הרבות מביאות לכך שיותר ויותר אנשים משתמשים בכדורים נגד דיכאון או חרדה. ידוע שפעילות פיזית ספורטיבית משחררת אנדרופינים במוח וזה גורם לתחושות טובות, למצב רוח משופר מבלי להזדקק לתרופה.
  3. העלאת רמת האנרגיות – החיים מעייפים: עבודה, משפחה פעילות חברתית וכד’. אימון כושר גורם לפעילות מואצת של מערכת הלב – ריאה, משפר את זרימת הדם ואת העברת החמצן, מה שמרענן את הגוף ומעלה את רמת האנרגיות בו.
  4. מניעת השמנת יתר – הישיבה הממושכת מול המסכים – מחשב, סלולרי, אייפד, טלויזיה וכד’ –  מביאה לחוסר תזוזה, לעיכול איטי – בעיקר של פחמימות וסוכרים – וכל זה גורם להשמנת יתר. כל פעילות ספורטיבית המביאה לתנועה ולתזוזה של הגוף עוזרת להאיץ את הפעילות המטבולית שלו ואת שריפת הקלוריות, ומונעת השמנה.
  5. תרומה לשינה איכותית – כל אחד זקוק לשינה טובה. אימון כושר – רצוי שיעשה לא קרוב מדי לשעת השינה – הגורם לגוף להתעייף פיזית, לתחושת סיפוק ומצב רוח טוב תורם באופן ישיר לשינה איכותית ולאפשרות ראויה לחידוש כוחות לקראת יום המחר.

בקצרה

אם אתם רוצים לדאוג לבריאות טובה ומחפשים חדר כושר מומלץ בסגולה לכו לבקר באייקון סגולה החדש, קנו את המנוי המתאים ללוח הזמנים שלכם והתחילו להתאמן. 

לבריאות!

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

רוצים להתחיל ולא יודעים איך?

השאירו פרטים או התקשרו עכשיו *6628
צרו  קשר
close-link
שאלות? הקליקו כאן
Secured By miniOrange