אנשים עם כפפות אימון - אייקון פיטנס

זומבה אשקלון – זה הפתרון

תשאלו למה?

אימוני כושר גופני צריכים להיות חלק בלתי נפרד ממה שצריכים לעשות בחיי היומיום – את זה כולם כבר יודעים. אבל מה קורה כשלא תמיד יש לנו חשק אחרי יום חם, עמוס ומעייף בעבודה או עם הילדים לאסוף את עצמנו וללכת לאימון כושר? אם יחליטו לוותר באותו יום חם על האימון הקלאסי וילכו על TRX אשקלון זה גם פתרון, כי זה אימון שונה ומהנה לא פחות ובעל יתרונות רבים. אבל מה אם גם לזה “אין כוח” ? נשארים בבית? מה היה קורה אילו היו מציעים לכם ללכת לרקוד. יש לשער שהייתם מסכימים כי זה לרקוד, להשתולל, להנות; מי לא רוצה? במקרה הזה זומבה אשקלון זה הפתרון.

6 סיבות למה זומבה אשקלון זה הפתרון:

1. זו פעילות אירובית לכל דבר

כולם יודעים שפעילות אירובית היא חשובה לחיזוק הלב ומערכת כלי הדם כולה, כולם גם יודעים שפעילות אירובית עוזרת להסדרת לחץ הדם בגוף, כולם בודאי יודעים שפעילות אירובית טובה למערכת הנשימה ועוד ועוד. אפשר ליהנות מכל היתרונות האלו גם כשרוקדים זומבה. אגב גם אם הולכים על אימון TRX אשקלון היא מקום מצוין לעשות זאת: אפשר ליהנות מהיתרונות של פעילות אירובית, רק בסוג מאמץ שונה.

2. זו פעילות ששורפת קלוריות ושומן

מאחר והמהות של זומבה היא אירובית הרי שכפועל יוצא זו פעילות ששורפת קלוריות ועוזרת בשריפת שומן. מאמן מקצועי כמו שיש בחוג זומבה אשקלון של אייקון פיטנס ידאג לכך שהכוריאוגרפיה תהיה במרווחים של אינטנסיביות ועצימות מתאימים, שמסונכרנים עם סוג התנועות והמוזיקה הנלווית; זה יעזור בשריפה הן של קלוריות והן של שומן.

3. זו פעילות שתורמת לשיפור הקואורדינציה

כל ריקוד עוזר בשיפור הקואורדינציה של הרקדן, וכך גם זומבה. קואורדינציה חשובה יותר ויותר ככל שמתבגרים. צריך לציין שגם אימון TRX עוזר בשיפור הקואורדינציה.

4. זו פעילות שהינה אימון כושר לכל הגוף

חוג זומבה הוא מצד אחד חוג ריקוד לכל דבר ומצד שני הוא אימון כושר לכל דבר. כלומר, מלבד היתרונות שלו ללב ולמערכת הדם והנשימה, התנועות הרבות בזומבה משתפות את כל שרירי הגוף מכף רגל ועד ראש; שניים במחיר אחד.

5. זו פעילות שמתאימה לכל אחד

אמנם אפשר למצוא שיעורי זומבה ברמות שונות של קושי אבל מאחר והפעילות הזו היא פשוט ריקוד לצלילי מוזיקה, שהיא פעילות בסיסית לכל אדם מיום היוולדו, אין שום מחסום פיזי או מנטלי או נפשי. מגיעים, שומעים מוזיקה ומתחילים לזוז לפי הקצב, ותוך כדי כך לומדים את התנועות. לא צריך שום הכנה מיוחדת.

6. זו פעילות משמחת

כמו כל פעילות פיזית אינטנסיבית גם בזומבה משתחררים האנדרופינים במאמץ וגורמים לתחושה של שמחה. אז גם ריקוד, גם מוזיקה, גם שורפים קלוריות ומתחטבים וגם שמחים ועל הדרך גם פוגשים חברים חדשים מהקבוצה.

לסיכום:

אם אתם מחפשים חדר כושר באשקלון תוודאו שיש בו חוג זומבה. באותה הזדמנות תוודאו שעומד לרשותכם אימון אישי או אימון קבוצתי של TRX שתי פעילויות אלו יכולות לעזור לכם לגוון את אימוני הכושר שאתם עושים באופן שוטף על מנת לשמור על בריאותכם.

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
תודה
שהתייעצת איתנו
המומחים שלנו ישיבו
תוך 24 שעות