1

איך בוחרים חדר כושר באשדוד?

יותר ויותר אנשים מצטרפים בעשורים האחרונים לחדרי הכושר, שצצים בכל מקום כמו פטריות אחרי הגשם. כן, גם באשדוד. אבל גם אם אתם תושבי אשדוד וגרים בה כל חייכם, איך תדעו למצוא את חדר הכושר המתאים לכם ביותר? כזה שאליו תגיעו עם חיוך, עם חשק ועם מוטיבציה להתמיד ולהמשיך? הנה מספר טיפים שיעזרו

 

לכם לבחור חדר כושר באשדוד:

 

 • זיעה מקומית
  מצאו מכון כושר באשדוד שקרוב לבית. רוב האנשים, למרות הכוונות הטובות ביותר שלהם, לא נוהגים באופן קבוע יותר מ -15 דקות לחדר הכושר. חפשו בוויז חדר כושר שקרוב אליכם ובדקו גם אופציות חניה פנויות והאם הן כרוכות בתשלום נוסף.
 • בקרו במכון בזמן האימון העיקרי שלכם
  בונים על TRX באשדוד בימי שלישי ב – 12 בצהריים? חושבים על חוג יוגה דווקא ברביעי בערב? בקרו במכון ביום ובשעה בו נראה לכם שתלכו לשם באופן קבוע, והרגישו את הוייב – האם מלא מדי, צפוי מדי, קר מדי, או האם זה מתאים לכם בדיוק?
 • שאלו על סניפים נוספים בארץ ובעולם
  ברור כי חדר כושר באשדוד הוא האופציה הכי טובה עבורכם. אבל, לפעמים החיים מפתיעים ויש סיכוי שפתאום תעברו דירה, תמצאו עבודה חדשה בעיר אחרת, תטוסו לחופשה ארוכה בחו”ל וכו’. כדאי לדעת האם המנוי לחדר הכושר שלכם מאפשר כניסה למכוני כושר של אותה הרשת במקומות אחרים בישראל ובעולם.
 • בדקו את ניקיון המכשירים
  מכוני כושר הם מפעלים לחיידקים, ושמירה על הדברים נקיים דורשת יותר מאשר ספונג’ה שנעשית על ידי הצוות כל לילה. אז נכון שצוות מקצועי צריך לבוא מדי יום כדי לנקות, אבל העובדים צריכים גם לנגב את המכונות לאורך כל היום. בזמן שאתם מבקרים, צפו ובדקו האם יש מדיניות ניגוב מכונות אחרי כל שימוש (משקולות במיוחד).   
 • בררו מה קורה במקרי חירום
  מה קורה אם באמצע אימון TRX באשדוד תחטפו אירוע לב? אתם בהחלט רוצים שחדר הכושר יהיה ערוך לכך. ברוב חדרי הכושר המדריכים עברו קורס החייאה בסיסי, אבל כדאי לבדוק את זה מראש.
 • בדקו היטב את החוזה

חושבים על חדר כושר באשדוד ורוצים לחתום על חוזה ולהיות מנויים מן המניין? נהדר. דרשו לקבל את כל התנאים ואת כל ההבטחות שנמסרו בעל פה גם בכתב, ואם אתם חותמים על חוזה שמחייב את כרטיס האשראי שלכם באופן אוטומטי פעם בחודש, הקפידו לבדוק את דו”ח החיוב החודשי שלכם, כדי להבטיח שלא נוספו כל עמלות נוספות. כמו כן, הקפידו לקרוא את האותיות הקטנות ולשאול על מה קורה לחוזה שלכם ולכם אם חדר הכושר פושט את הרגל, או כל צרה אחרת.

 

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

רוצים להתחיל ולא יודעים איך?

השאירו פרטים או התקשרו עכשיו *6628
צרו  קשר
close-link
שאלות? הקליקו כאן
Secured By miniOrange