אנשים אופנתיים באימון כוח - אייקון פיטנס

חדר כושר באשדוד – זה הזמן לאורח חיים בריא

אורח החיים המודרני גורם לנו לעבוד יותר ויחד עם זאת מרבית העבודות משאירות אותנו במצב סטטי. אז מה עושים כדי בכל זאת לשמור על אורח חיים בריא וחיוני? אייקון פיטנס שם לו למטרה לספק ללקוחותיו את חווית הכושר האפקטיבית והמהנה ביותר.עם חדר כושר באשדוד, בכרמיאל ובעוד מקומות ברחבי ישראל, אייקון פיטנס מגיע לכל חלקי הארץ עם מכשירים חדישים, שיעורי סטודיו מגוונים וצוות מאמנים מקצועי שיבנה עבורכם את האימון האולטימטיבי.

חשיבות ההתמדה

אז למה מכון כושר באשדוד זה עניין משמח? אנחנו יודעים כמה זה חשוב להתאמן קרוב לבית, וככל שרמת התנאים בחדר הכושר גבוהה יותר, כך הרצון להתמיד ולהגיע להתאמן תגדל. הרי זה ידוע שהתמדה זה כל הסיפור – רבים מאיתנו מפיקים סיפוק רב מאימונים אבל מוותרים לעצמם בגלל הקושי להתמיד ולהגיע לאימון.

אז איך נעזור לעצמנו להקפיד ולהתמיד?

1. דבר ראשון – כדאי להירשם לחדר כושר בסביבת המגורים. ככל שיהיה לנו צורך להתאמץ ולהרחיק יותר, כך יגדל הסיכוי לאי הגעה לאימונים.
2. רכישת מנוי לחדר כושר היא השקעה כלכלית שלא נרצה לבזבז, מה שיעזור לנו להניע את עצמנו להגיע על בסיס קבוע לאימונים.
3. הרשמה לחוגים הכוללים מספר משתתפים מוסיפה מוטיבציה להגיע לאימונים שמתקיימים במועדים קבועים עם מסגרת חברתית קבועה ותומכת.
4. בניית תכנית אימון על ידי מאמן כושר תציב בפנינו אתגר להגיע ליעדים. כמו כן מאמן מקצועי יידע לבנות עבורנו תכנית מגוונת ומהנה.

בגלל הנוחות

חלקנו חושבים שיהיה נעים וחסכוני יותר להתאמן באוויר הפתוח. אכן ישנם יתרונות לא מעטים לפעילות גופנית בחוץ, אבל רבים מאיתנו גרים בסביבה עירונית שלא תמיד מאפשרת אימון בתנאים נוחים. גם תנאי מזג האוויר לא תמיד מאפשרים אימון – ולא חבל לוותר על שעת הכושר היומית בגלל חמסין או גשם פתאומי? מכון כושר באשדוד, בחולון או בעפולה כמעט תמיד פתוח ומאפשר לנו להתאמן בתנאים קבועים ונוחים ביותר, מתי שנרצה.

לא מוותרים על גיוון

חדרי הכושר של היום הם לא חדרי הכושר של פעם. לא צריך לחשוש מאותם תרגילים שחוזרים על עצמם – כמו כל מכוני הכושר המתקדמים בארץ ובעולם, אייקון פיטנס מציע חדר כושר באשדוד עם הציוד המתקדם והחדיש ביותר ומבחר של חוגים ושיעורי סטודיו כגון יוגה אשדוד, פילאטיס אשדוד, ספינינג, זומבה, קווינקס, TRX, CX, בודי פאמפ, בודי אטאק ועוד – הכל כדי לתת למתאמנים מגוון רחב של סוגי אימון שונים.

אז אם אתם מחפשים מכון כושר באשדוד, זה בדיוק הזמן להרשם לאייקון פיטנס וליהנות מאימונים מאתגרים ומהנים שיעזרו לכם לשמור על אורח חיים בריא באמת.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

רוצים להתחיל ולא יודעים איך?

השאירו פרטים או התקשרו עכשיו *6628
צרו  קשר
close-link
שאלות? הקליקו כאן